Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha illik egy temetésre?

Milyen ruha illik egy temetésre?

Figyelt kérdés
A kolléganőm édesapjának lesz a temetése. Ilyen esetben miben illik elmenni. Teljesen feketébe, vagy fekete fehér, vkitől hallottam hogy a szürke és a sötétkék is megfelelő, mert nem közeli hozzátartozóról van szó.
2015. jún. 23. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szurke es sotetkek csak akkor, ha nincsen fekete. Feher bluz, fekete kosztum teljesen jo. De eppen elmegy sotetkek kosztummel is, a lenyeg az, hogy ne nezzel ki kozonsegesen, vagy ugy, mintha a strandra mennel. (Voltam nem olyan reg egy temetesen, es egy no fekete sztreccs nadragban volt fekete poloval es zold(!!!) cipoben..ne tudd meg hogy neztek ra az emberek)
2015. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fekete.
2015. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél teljesen feketébe menni, akkor fekete nadrág/szoknya egy fehér blúzzal szerintem megfelel, ha viszont szoknyában mész, akkor inkább fekete harisnyát vegyél fel, és persze fekete cipő.


Én úgy tudom, hogy más színű ruhák, akkor elfogadottak, ha nincs más.

2015. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen feketében illik menni, mindegy milyen közeli vagy távoli az illető.

De fehér blúz is elmegy, ha nincs más.

A sötétkék és a szürke azért nem olyan jó, mert a gyász színe a fekete. Nem az a lényege, hogy mindenki egyforma legyen, hanem hogy kifejezd a gyászt és a tiszteletet az elhunyt és a hozzátartozók felé.

2015. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!