Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leopárd mintás gagyi kínai...

Leopárd mintás gagyi kínai nadrág 14 évesen? Ez nem gáz?

Figyelt kérdés

Van egy unokahugom aki úgy nagyábol haverom, de nem rég olyan undorító nadrágot vett fel hogy úgy nézz ki benne mint egy szakadt .... Linkelek képet úgy hogy a fejét levágom róla. Csak szerintem hányingert ez a nadrág? Kicsit többet vártam tőle,nem gondoltam hogy ennyire leadja. Szerintem annyira egy 0 ez a nadrág, max a cigoknak jön be ez a nadrág

[link]



2015. jún. 24. 11:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Bizony. Nem csak hogy 14 évesen gáz ilyen nadrágokat hordani hanem akármelyik korosztálynak az. Nem néz ki jól senkin... Szerintem próbáld ezt szépen elmondani neki...
2015. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor jól gondoltam. Szerintem ez annyira nem nőies,tök undorító szerintem. Egyszerűen ilyen lotyó ruha ez,bár lehet ő is lotyó szóval gondolom azért hordja.
2015. jún. 24. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Megadhatnád a Facebook elérhetőségét :)
2015. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz szerintem, cigányok hordanak ilyent.
2015. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég ronda :S
2015. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom nem csak nekem szúrja a szemem ez a viselet! Én is régen egy cigo lányon láttam ilyet, Hát úgy látom nem igazán van öltözködése ilyen téren :D Izlésficam,áá nem szólok neki aztán még ö sértödik be max célzók rá,hogy ez a nadrággal az én társaságomba ne jöjjön meg lejárat vele. :D
2015. jún. 24. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden állatmintás ruha undorító és cigós, szóval ez is az...
2015. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt sajnos nem csak a nadrággal van gond.

Nagyon gáz az is..de sem a cipő, sem a póló nem illik hozzá-

és ki vesz szandálba zoknit/fehér harisnyát?

Ennek a szettnek minden darabja egy külön misét megér, de együtt aztán végképp.


Nem hiszem hogy mennél vele valamire hogy szólnál neki, maximum megsértődne. A stílus(hiányával?)sal van a probléma, semmit nem érnél azzal, hogy ezt nem venné fel, fel venne helyette mást, ami ugyanilyen gáz.


Mondanám, hogy van rá esély hogy elnövi, vagy még nem érett annyira, hogy érdekelje hogy néz ki..De ez a lány most megy gimnáziumba..Velem egy idős. Eszembe nem jutna így felöltözni..Szóval annyit tudok tanácsolni, hogy fordítsd másfelé a fejed, és ne foglalkozz vele.

2015. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

dehogynem gáz

sarki qrvák hordanak ilyet, komolyan, Dunakeszi úton ez a divat

2015. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen most megy tovább tanulni. Lassan 15 éves lesz, akár hogy is nézzem én ennyi idősen nem így öltöztem. Elhiszem hogy meg akarja mutatni hogy nagy lány lesz de egyszerűen ez valahogy tetőtől talpig ronda. Jó nem is foglalkozok vele,egyszerűen hülye és kész. Csak egy ilyen csitrit én nem igazán tűrök el magam körül. Hát nem 100-as mert nem egyszer kavart már szart.
2015. jún. 24. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!