Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leopárd mintás gagyi kínai...

Leopárd mintás gagyi kínai nadrág 14 évesen? Ez nem gáz?

Figyelt kérdés

Van egy unokahugom aki úgy nagyábol haverom, de nem rég olyan undorító nadrágot vett fel hogy úgy nézz ki benne mint egy szakadt .... Linkelek képet úgy hogy a fejét levágom róla. Csak szerintem hányingert ez a nadrág? Kicsit többet vártam tőle,nem gondoltam hogy ennyire leadja. Szerintem annyira egy 0 ez a nadrág, max a cigoknak jön be ez a nadrág

[link]



2015. jún. 24. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már ránézésre is elég gagyi, olcsó, kínaipiacos darab. Ha már vki felveszi, sztem tud jól is kinézni, de csakis feneket takaró, modernebb szabású, egyszínű fekete darabokkal. Ezzel a sárga kínais felsővel egy merő undormány az egész, főleg úgy, hogy leggings, és nem nadrág, azt meg ízléses ember feneket takaró felsővel veszi fel. Ez tényleg cigányos, ízléstelen szerelés.
2015. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ti járnátok egy ilyen ilyen öltözködésű lánnyal? Nem az unokahugom és rám hajtott. De elküldtem jó isten ...-ra :D Írta nekem hogy az anyja vette neki ezt a kurvvás nacit XD Rákérdezem, írtam neki anyádnak érdekes izlése van ő meg bóknak vette :D Sötét mint az ágyú kerülni kell nagyon hazudos szarkavaró egy kis valami. De az Anyja is 14 évesen szült szóval nem csodálom hogy ö is követi a példáját. Melyik Szülő vesz a lányának 14 évesnek ilyen kurvvás leopárdos nadrágot?
2015. júl. 1. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!