Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14/L vagyok, és még nem...

14/L vagyok, és még nem hordok melltartót. Szerintetek ez baj? Hány évesen kéne elkezdeni?

Figyelt kérdés
Póló alá trikót szoltam venni, vagy nyáron semmit.

2015. jún. 26. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
A húgom már 12 éves kora óta hord, de csak ilyen top-szerűeket. Van egy rendes melltartója is, de azt nem szereti. Most 13 éves, de ezeken a kis toppokon kívül nincs másra szüksége. Ha még nincs nagy melled, akkor szerintem nem baj. :)
2015. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem kor, hanem mellméret-függő. Ha elkezd nőni, egyrészt kényelmetlen lesz, húzódik majd, ha pl. sportolsz, futsz vagy buszon zötyögsz, plusz a mellbimbód is átlátszik majd a pólón, ami egy idő után zavaró.
2015. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
15%
Benne van a nevében mellTARTÓ! :) Van akinek negyven évesen sincs rá szüksége...
2015. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szokott egy kicsit fájni, ha ugrálok, vagy jövök le a lépcsőn, és sajna a mellbimbóm is kicsit kilátszik néha, az szokott zavarni. De nem merek anyunak szólni, hogy hordjak-e, mert nem szoktunk ilyenekről beszélni. Régen volt, hogy kérdezett ilyesmit, akkor rávágtam, hogy nem, mert zavarban voltam, de át sem gondoltam igazából.
2015. jún. 26. 10:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 11-12 évesen kezdtem el hordani, tényleg nem kor, hanem mellméret függő. Az egyik előttem lévő válaszoló már elmondta, mikor is kéne hordani.

15/L

2015. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: akkor kéne hordanod szerintem. Nem ciki, de ha nem mersz anyukádnak szólni, akkor szerintem 14 évesen te is tudsz venni magadnak (:
2015. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyha szólok, hogy "Sziasztok, elmentem Budapestre, majd jövök", akkor furán néznének szerintem. :/ Nem hiszem, hogy elengednénel egyedül, meg tőlem szokatlan is, hogy elmegyek itthonról. (Nem arról van szó, hogy messze van, csak egyszerűen furcsálnák.) És biztos megkérdeznék, hogy miért? Akkor mit válaszoljak?
2015. jún. 26. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igazat.
2015. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak Budapesten lehet melltartót venni. :) Amúgy meg szólj neki, ha már ő is rákérdezett, csak elbénáztad és nemet mondtál...
2015. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha kerek-perec megmondod neki, hogy szeretnél egyet :) Egyáltalán nem gáz, már elég idős vagy hozzá. Ha eddig nem beszélgettetek ilyesmiről, épp itt az ideje, hogy elkezdjétek :)
2015. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!