Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az A kosaras melltartó nagyon...

Az A kosaras melltartó nagyon kicsi rám, a Bs pedig nagy = ( Milyen melltartót hordjak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg az A-ból a legnagyobbat. Vagy a B-ből a legkisebbet. Számok is vannak nem csak betűk...
2010. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen B-t :/
2010. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de a szám az csak a mell alatti méret...
2010. márc. 2. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
B, és olyat vegyél amihez van olyan mandula alakú plussz szivacsbetét
2010. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az elég érdekes :) Hát vagy próbálj fel más boltokban is melltartókat, mert kicsit eltérnek mindenhol a méretek, vagy vegyél egy b-set és tömd ki
2010. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is próbálj fel minél többféle márkát és fazont. Pl a women's secret-ben kisebbek a B-sek, mint máshol, ott nekem simán C-s kell, szóval lehet neked meg B-s, ha 2 méret között vagy.

Amúgy nekem pl nagyon keskeny a hátam, így általában 70/C-set veszek, de van, ahol lehet annyira kicsire állítani a hátát, hogy a 75/B-s a jobb.... Szóval oké, hogy mell alatti méret, de nyilván egy 70-esnek meg egy 80-asnak nem ugyanakkora az A-s kosara sem...

Mindenképpen próbálnod kell, mert oké, hogy táblázat, meg minden, de egy dolog az elmélet és egy teljesen másik az, hogy melyik cicifixre milyen címkét raknak a varrónők :)

2010. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azon belül h 75/b rengeteg fazon van még. nekem pl a sima egyszerű melltartók szintén nagyok, de a push-up, és a félmeltartó még talán kicsi is.
2010. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze ha elmegyek melltartót venni mindig felpróbálom... legutóbb az volt h As kb nem is volt csak egy az kicsi volt, a legtöbb Bs volt, és a legtöbb nagy volt, ami meg jó lett volna tele volt tömve anyaggal, olyan meg nem szeretnék hordani mert a barátomat zavarja h ha megölel mert csak a szivacsot érzi :S
2010. márc. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!