Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan nő, aki szexisnek...

Van olyan nő, aki szexisnek találja a férfitangákat?

Figyelt kérdés

2007. nov. 4. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Van olyan férfi, aki szexisnek talál egy nőt egy férfi gatyában? :) Ahogy a férfiak is szeretik a nőies nőket, úgy a csajszik is a férfias férfikat kedvelik. Ez így van rendjén! Nos, mennyire férfias egy pasi, ha tanga van rajta??? Szerintem semennyire! Én egyszer emiatt szakítottam egy pasival. Úgy gondolta "meglep" azzal, hogy felvesz egy fekete tangát, de amikor megláttam benne, először sírtam a röhögéstől, aztán úgy kiábrándultam belőle, hogy sajnos szakításhoz vezetett a dolog. Nem tartom normálisnak, de ha valaki erre izgol, áldásom rá, nem ítélem el, hiszen sokfélék vagyunk.
2007. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
74%
Szerintem nagyon sexy szép formás férfipopón!Az én pasim is nagyon sexy és kivánatos benne!!nyam-nyam!
2007. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy nő szereti a szerepjátékokat, valószínűleg a tanga sem lesz ellenére, persze megfelelő alkalommal a megfelelő darab. Egyébként én nem tartom kifejezetten szexinek, de volt olyan hogy ajánlottam egy pasinak, azt vegyen ha valaha találkozunk, mert olyan hihetetlenül izmos feneket vétek lenne eltakarni. Van akinek jól áll, van akinek nem, és van akinek tetszik, van akinek nem. Egyébként nem a melegeknek találták ki, mert a melegeknek sem kedveli a párján kifejezetten nagyobb százaléka mint a nőknek, csak a meleg pasik nem félnek hogy melegnek nézik őket egy tangában... Egyszerűen kevéssé elfogadott, de nemsoká bejön ez is a divatba!
2007. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
hát én biztos meglepdnék rajta, de végülis ha már odáig fajulnak a dolgok, hogy lássam akkor úgysem marad sokáig rajta...;)
2008. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom

nekem nem tetszik

2010. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tangát hordok
2018. nov. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!