Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fárasztó szexisnek lenni?

Fárasztó szexisnek lenni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék változtatni a megjelenésemen minden adottságom megvan hozzá .. -de mindig arra jutok hogy ez iszonyat fárasztó .., anyagilag, pszichikailag,fizikailag is megterhelő .


Pl : változatos igényes minőségi ruahtár ,magassarkú(kb 4 órát bírok benne lenni 1 nap) örök frusztráció vajon elkenődött e a sminkem ? vajon felszaladt e a harisnyám ..stb Plusz a kéjes(ffi) és irigy(nők) tekintete..


Most felsoroltam minden negatívumát, pedig nagyon vágyom h igazán 'jó nővé' avanzsáljak :) !!


Mit gondoltok erről ? Fiúk? lányok ?


Hogyan lehet megvalósítani h mégse legyen ennyire fizikailag és pszichikailag frusztráló felvállalni azt amit e tekintetben akarok ?


(szexis eleganciára gondolok amúgy ,nem plázacica feeligre)


2011. júl. 12. 17:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy magassarkútól leszel nő. Ha így gondolod, akkor egy kis p*csa vagy...
2011. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet megvalósítani h mégse legyen ennyire fizikailag és pszichikailag frusztráló felvállalni azt amit e tekintetben akarok ? "


Csak azt csinálj meg amit Te magadtól is megcsinálnál saját magadnak, és amiben nem éreznéd magad kényelmetlenül.

Fellehet állítani egy listát, mit szeretnél változtatni és mi az amit nem.

Nem lehet mindenkinek megfelelni, épp ezért nem is kell mindig szexisnek lenni. Mert, ha így teszel akkor mindig azt fogják tőled elvárni, hogy a nap 24 órájában szexis légy.

Inkább öltözz a hangulatodnak megfelelően.

felvehetsz akármit, de nem hiszem, hogy mindig szexis hangulatodban akarsz lenni.

Én ennyit tudom magamnak bevállalni, amit szeretek is: szép, igényes (nem rib@ncos) ruhák, és minimális smink(pl szájfény, szemhéjtus). Ennyi.

Inkább azon van a hangsúly, hogy mennyire tudsz ettől elvonatkoztatni. Pl, ha lezser hangulatodban vagy, akkor simán vedd fel csak azt a farmert.

Ezzel legalább önmagadat is megtartod. Így nem lesz fárasztó szexisnek lenni. Mert tudni fogják, hogy ha úgy van akkor tudsz szexis is lenni.

2011. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
En mindig szexis vagyok,de nem azert mert harisnyat huzok,es magassarkut.A sminkem nem szokott elkenodni. Nem azt jelenti hogy valaki szexis mert igenyes,minosegi valakinek a ruhatara.Amirol te beszelsz az a plazacica.Szexis lehet valaki akkor is ha sportos a megjelenese.....Remelem majd egyszer megerted.
2011. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ez érdekes -páran itt személyes sértésnek vettek valamit -ahelyett hogy elolvastátok volna KÉRDÉSEM.

( a 2. válaszolónak köszönöm érdemben is a hozzászólást !)


Nem vonom kétségbe h sportosan is lehetsz vonzó -DE a klasszikusan szexisen elegánsat had ne kelne magyaráznom .Nem is akarom .Itt egy kép . Nekem ez a szexis : [link] (azelső ruha).Számomra a szexis:


-100%ig NŐIES

-buja elegancia kihívó sokat sejtető de kevesebbet mutató megoldásokkal (mindig az alakon van a hangsúly)

-letisztult formavilág,

-semmiképp sem KONFEKCIÓ!!


nem vonom kétségbe hogy a hétköznapokban is tud IZGATÓ lenni egy laza összeállítás -de az nem klasszikus értelemben vett szexi .


Erről beszélek és erre szeretném ha olyanon írnának akik vagy megértik a kérdésem lényegét ,vagy így élik az életüket és tudnak valami tapasztalati tanácsot adni ! Köszönöm.

2011. júl. 12. 18:37
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg fárasztó. Pedig én nem gondolom magamat szexinek, csak néha, de akkor tényleg annyit kínlódom előtte a hajammal, sminkemmel, ruháimmal ( baromi nehéz olyan ruhákat találni amik, szexisek, jól állnak, olcsók de nem rossz minőségűek...) hogy tényleg nem tudnám minden nap megcsinálni. Plusz ki is kell kísérletezned, hogy neked mi áll jól, mi tesz szexissé.. Szóval ezt nem lehet csinálni, csak ha valakinek tényleg e körül forog az élete és nem bír kilépni az utcára talpig smink nélkül..
2011. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szexis...max nőies
2011. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18:46 vagyok. Alakformálásról már ne is beszéljünk..
2011. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
ja és ha nem vagy elég szép ezekhez a ruhákhoz akkr ugy fogsz bennük kinézni mint egy szende szűz v egy könyvmoly...
2011. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

" ja és ha nem vagy elég szép ezekhez a ruhákhoz akkr ugy fogsz bennük kinézni mint egy szende szűz v egy könyvmoly..."


A szépség hüly.eség. Kinek mi a szép. Egyéntől függ.

Csak akkor fog úgy tűnni, mint aki könyvmoly vagy szendeszűz, aki kényelmetlenül érzi magát az ilyen fajta nőies ruhákban. Aki valóban kényelmesen érzi magát és el is tudja hinni, hogy ő maga nőies akkor más sem fogja észrevenni, ha esetleg nem annyira szép hozzá az arca pl.

Most azért ne hordjak magassarkút, vagy miniszoknyát mert az arcom pl fura de nem túl szép? Ne mond már ezt :)

Szerintem meg sz@rok mások véleményére, és azt hordok amit akarok. ;)

2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

persze...én csak azt mondom hogy pont az ellenező hatást is ellehet ám ezekkel a ruhákkal érni...

amugy meg ha a kérdezőben kellő önbizalom lenne akkor nem itt kérdezgetne...

2011. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!