Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki a városban papucsban...

Ha valaki a városban papucsban járkál (pl strandpapucs), az gáz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 05:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most komolyan kérdezed?? :-DDD Inkább nem fejtem ki a véleményem!!!!
2015. júl. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

ha gumi strandpapucs, akkor nagyon. ha bor akkor meg esetleg, bar en biztos nem vennem fel ugy se.



20/f

2015. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

A strandpapucs a strandon kívül mindenhogy gáz. :D

Egy igényes, normális papuccsal nincs bajom. Alapvetően azt vallom, hogy akár egy férfi is felveheti, bár tegnap azt néztem, hogy 10-ből 10 papucsos fiúnak volt feketén retkes a lába és a körömvágás-ápolás is luxus a jelek szerint, szóval kezdem érteni az ellenkampányolókat... :/

2015. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

attól függ milyen. a tipikus gumi, műanyag strandpapucs eléggé gáz, meg azok a "reklámpapucsok" is.

nekem pl. van egy esprites papucsom, az utcára való, pedig nem bőr, az nem gáz szerintem utcára, hiszen oda való :)

2015. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én is hordok papucsot utcára, szerintem nem gáz. Nyilván nem ugyanaz a strandos meg az utcai papucsom. Más az anyaguk, a színük, tök máshogy néznek ki.
2015. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Már a kérdésedben is szerepel a strandpapucs kifejezés!Ha logikusan gondolkozol magad is megtalálod a választ!Igen,nagyon gáz,mivel hanyag ember benyomását kelti!25/L
2015. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

A gumi meg a műanyag nagyon gáz (max. üdülőövezetben nem), elég proli dolog abban csattogni az utcán. Egy szebb bőr, műbőr papucs már jobb.

(persze ez alól szegény feldagadt lábú idős nénikék kivételt képeznek, mert nekik majdhogynem muszáj papucsban járniuk)

2015. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
ultragááááz..xD 17 f
2015. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz lehetsz te is ha ilyen kérdést teszel fel!!Minden normális ember szerint az!!Ennyi!!
2015. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Igen, gáz, a strandpapucs strandra vagy otthonra való.
2015. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!