Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 év felettiek, ti hordjátok...

20 év felettiek, ti hordjátok valamilyen stílus, szubkultúra öltözködési jegyeit magatokon? Esetleg különlegesebb darabokat, szokatlan összeállításokat? A többi kérdésem a kiegészítésben.

Figyelt kérdés

Véletlenül rábukkantam erre:

[link]


Fel nem foghatom, hogy ilyen cikkek miért születnek.

Ha valaki az átlagostól eltérő ruhákban érzi jól magát, vagy egy szubkultúrát/zenei stílust képviselve, miért kellene lemondania a stílusáról csak mert betöltött egy bizonyos kort?

Ezt soha nem értettem.

Itt a gyakorin is sok kérdésnél láttam, hogy huszonévesen elhagyták a régi stílusukat és csak koncertek/bulik/egyéb alkalmak során vedlek vissza, vagy még akkor sem.

Én 23 éves férfi vagyok, öltözködésemet tekintve rock, metál, egyesek szerint még goth elemek is vegyülnek a saját stílusommal.

Nem hinném, hogy ezt kinövöm :) Ez tizenéveseknél helytálló jelző lehet, "érett" embereknél már kevésbé.

Miért kellene bárkinek is megváltozni a kor miatt?

Ha ti ezt tették, leírjátok a miértjét?



2015. júl. 4. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem öltöztem stílus szerint. Nem értem miért kellene farsangot játszani magammal. Elfogadom ha valaki szereti, nem azért... főleg ezekkel a divat stílusokkal van a bajom. Az ha valakin az életvitele tükröződik az öltözködésén az szerintem rendben.
2015. júl. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Természetesen nem a divatból xy stílust majmoló egyénekre gondolok.

2015. júl. 4. 03:21
 3/9 anonim ***** válasza:
31vagyok, hordok Martenst, Converset és Nikeot
2015. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

baromság ez a cikk, ahogy minden cikk a feminán. : D

25 vagyok, van egy kialakult stílusom, ami persze mindig változik 1-2 ponton, de az alap ugyanaz marad. nem fogok máshogy öltözködni később sem.

2015. júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Mit vársz a femina.hu-tól... értelmes cikkek ott nem születnek sose.

31 évesen is goth, rocker féle cuccokban járok, ez tetszik és kész. Sokat mondogatták tinikoromban hogy majd kinövöm... hát nem így lett. 11 éves korom óta tetszik ez a stílus és nem is érzem úgy hogy ez valaha változni fog.

2015. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Mint az utolsó,olyan vagyok,csak 28 nő.

A femina meg hasnoló női szennytől,meg a nők többségétől mit vártok?

Minden sz@r dolgot elviselő,ugyanakkor szemét tömegbirkák...bár nem csak a nőkre igaz...

2015. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan még csak 16 vagyok, de rábukkantam erre a kérdésre, és ez a cikk elég nagy szemét... Az itt kirakott képeknek pl. köze nincs a lolitához. A lolita sokkal inkább ilyen: [link]


És szerintem mindenki követheti a maga stílusát, legyen bármennyi idős is. :)

2015. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én magam nem de az egyik szaktársam így öltözik, megtartotta az extrém stílusát a hétköznapokban is. Szerintem nem baj, bár én azok közé tartozom akik "kinőtték", és nem mások hatására, egyszerűen elkezdtem magam rosszul érezni fodros tüllszoknyában színes tornacipőkkel... szép volt, jó volt, most már inkább hordok olyasmit amiben nem néznek 14 évesnek : D De szerintem sok ember azért is hagyja el az extrém stílusát mert olyan életvitele lesz felnőtt korára, ahol már nem engedheti meg magának, funkcióját veszti. Attól még lélekben maradhat ugyanaz az ember... szerintem. Persze sok bosszantó dolog van amit így arcba mondanak mások, hogy márpedig az úgy lesz. Én pl nem tervezek lemondani a rövidnadrágról az elkövetkező 10 évben, pedig valaki szerint már 23 évesen is ciki... : D Hát ez vna, a fontos hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben.
2016. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 27 éves nő vagyok és én most kezdem igazán kialakítani a stílusomat. Eddig átlagos, unalmas ruhákat hordtam, mint a legtöbb ember, (bár feketébbet az átlagnál) mert valahogy féltem kitűnni a tömegből meg pénzem se volt az egész ruhatáramat lecserélni. Jó nagy marha voltam!

Most már acélbetétes bakancsot hordok (akár nyáron is felveszem ha úgy tartja kedvem), szegecses, tüskés csuklópántjaim vannak, zenekaros felsők és kifejezetten élvezem, hogy máshogy nézek ki, mint az átlagember és ha hasonló stílusú ember jön velem szembe akkor tudom, hogy egy hajóban evezünk :D

Most érzem, hogy ez vagyok én! Már 12 éves korom óta csak metált hallgatok és eddig ha vkinek mondtam, aki nem ismert tökre elcsodálkozott, senki nem gondolta volna rólam.

Annyi, hogy munkában szolidabb vagyok most is, de miután végeztem újra felveszem a metálosabb cuccaimat :) de még én is szokom az extrémebb cuccokat :)

2016. júl. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!