Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar néhány embert az,...

Miért zavar néhány embert az, ha egy fiú nyáron tangapapucsot hord az utcán?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy nem való utcára. Miért is nem? Az a baj vele, hogy kilátszik belőle a láb? Én nagyon gyakran hordok ilyet tavasztól őszig, nem tudom, hogy mi a baj ezzel.

Köszönöm a válaszokat



2015. jún. 22. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
egy nagyobb divatcegnel dolgozom, es ott peldaul azt mondjak, hogy abszolut tabu viselet utcara manapsag. olyan mint a szandal. nem mondom, h nem praktikus es kenyelmes, de nem is divatos, es igenytelen, foleg ha gumi. strandra valo.
2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Strandra való, vagy max otthon a lakásba vagy az udvarra papucsnak.
2015. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
nekem tiszta retek lesz a lábam, ha az utcán papucsban mászkálok, ezért nem is szoktam. és más papucsos emberek sarkán is látom, hogy undorítóan koszos. engem ezért zavar.
2015. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
A papucs egy otthoni/strandviselet, nem utcai, épp olyan mint hogy pizsamában sem rohangálsz az utcán, akkor papucsban miért?
2015. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert igényes ember utcára max. üdülőövezetben megy ki papucsban - főleg tangapapucsban... max. ha vmi nagyon minőségi bőrből van. Az ilyen műanyag izék igénytelenek utcára, és tök mindegy, lányon vagy fiún van. Főleg azt szeretem, amikor hivatalba, orvoshoz képesek ilyenbe bele beesni emberek...
2015. jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erővel a nők miért hordhatják? Nekünk is poros lesz a lapos talpú papucs, és mégis hány nő hordja..

Engem sosem zavart. De a párom sem veszi fel utcára, szerinte sem oda való. Én meg továbbra sem értem. :D Kérdező,szerintem ha szereted akkor tegyél a véleményekre és hordd, ami jól esik.

26/N

2015. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
3-as vagyok, lány, szerintem tök mindegy, fiú vagy lány hord papucsot utcára, nem való oda.
2015. jún. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg hordd nyugodtan, és ne törődj a zitt válaszolókkal, ritka egy konzervatív vaskalapos társaság aki itt az öltözködésnél válaszol

Te csak hordd az utcán, hagy üsse meg őket a guta :D

2015. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát azt a műanyag STRANDpapucsot tényleg elég nagy igénytelenség felvenni - ha nő, ha férfi az illető. Annak a nevében is ott a strand, ott nem baj, hogy slattyog, csoszog benne az ember, mert az a lényeg, hogy ne égesse szét a lábad a beton meg ne ártson meg neki a víz.

Az is tény, hogy nem lehet bárhova beesni ilyenben. Hülyeség vagy nem, de ez van. Vannak kimondott és kimondatlan szabályok, desscode-ok.

Civilben különösebben nem zavar a dolog, amíg igényes, nem széttaposott, csoszogós műanyagpapucsban van az illető. De ahol a legtöbb férfi elbukik: pedikűr. Értem én, hogy nem férfias dolog lábat áztatni, reszelgetni, krémezgetni, körmöt ápolni... de elég alap, ha nyitott lábbelit visel az ember. Bár ezt néhány nő is észrevehetné, de valamivel jobb az arány. :D

2015. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
a sok ízléstelen tangapapucsos meg itt pontozgatja le a válaszokat. : D szánalmas...
2015. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!