Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol és mennyiért lehet magas...

Hol és mennyiért lehet magas szárú tornacipőt venni?

Figyelt kérdés
Kínai is jó!És lehetőleg vászon vagy valami hasonló legyen! Köszönöm szépen
2010. márc. 3. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban kb 1000ft deichmanba olyan 4000 converse pedig kb 16000
2010. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát a magas szárú "tornacipő"kinézetű csukák álltalában conversek. 6.000alatt ne is számíts rá.
2010. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

második! egyáltalán nem kell conversenek lenniük (oké én csak azt venném/ veszem fel) a deichmannban télleg 3-5ezer ft között vannak. és akit nem érdekel a márka annak végülis simán jó mert nem birja sokkal kevésbé mint a converse.

de amúgy én teljesen kínait nem vennék, mert az tuti hamar szétmegy. szal sztem deichmann!!!

2010. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vettem még a nyáron 1-2 darabot a Kínaiba (mert nem találtam akkor még oylat ami teccene a DechmaNba vagy más üzletekbe)éS ESKÜSZÖM 1 hétig birta kb max másfél 7 ig a talpa totál tönkre ment:S Szal inkább szerintem is nézz a Dechmanba:)
2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszke
2010. márc. 6. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!