Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy acélbetkós,15 soros...

Van egy acélbetkós,15 soros Steel bakancsom és leszeretném festeni, de nem tudom milyen festéket használjak. Szerintetek milyet?

Figyelt kérdés
Ha nektek is van ilyen bakancsotok írjátok már le légyszi,hogy milyen színű.
2010. márc. 3. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen színű? Elvileg bőrfestékkel be lehet, bár nemtom mennyire tesz jót neki. (bőrdíszműben, bőrkellékesnél szokott lenni)


Vagy színétől függően boxxal lekened. Én a világosbarnából csináltam már boxxal sötétbarnát. A bordó bakancsomat pedig feketével kentem le, attól sötétebb lett.

Van itthon fehér cipőkrém, elég erős, lehet az is befogná, az tubusos.

2010. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fekete bakancsom van még a rocker/metalista korszakomból,de most punk vagyok.Nem az egészet akarom lefesteni csak foltokat akarok rátenni.
2010. márc. 3. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha utána gothos leszel újra lemázolod feketével?


Egyes punkok temperával, falfestékkel is lefestik, de ez károsítja a bakancsot meg le is ázik.

Szerintem még mindig bőrfesték vagy világos cipőpaszta, csak meglátszik rajta, veszel fehéret és nyomsz rá pöttyöket majd szétmázolod.

Vagy ragasztasz rá színes szigszalagot. + alap színes fűző.

Örs vezér téren a punkok nagyon kreatívak :D

2010. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!