Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan hely ahova le tudom...

Van olyan hely ahova le tudom adni a hasznlat ruhaimat, ha ki akarom cserelni az egesz gardrobomat?

Figyelt kérdés
nem kukara gondolok es nem is elajandekozasra.
2010. márc. 3. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Turkálók bevehetik a jobb minőségűeket, szeretetszolgálatoknak is leadhatod, hajléktalanokat segítő emberek is el tudnak igazítani, de kendőket és sálakat nekem is küldhetsz :D
2010. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

sal, kendo az nincs

tinis polok, "sokzsebes" nadragok, susogo mellenyek...

2010. márc. 3. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:
én felsőknek, pulcsinak örülnék, miniszoknyának.
2010. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom pénzt is szeretnél látni belőle :)

Akkor teszvesz.hu vagy vatera.hu.

Turik nem jellemző, hogy bevennék, esetleg 1-2 hely ahol is csak bizományba. Jobban jársz ha magad adod el.

2010. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hat arra nem is gondoltam hogy kimenjek veluk az oszerre, pedig megtehetnem, majd ha jon a tavasz ki is megyek. nem a nagy uzlet kedveert, de ha mar veszek beloluk 1-2 jo holmit mar megerte. Koszi az otletet!


eloszor kidobtam parat a kukaba es par napig ott nyultak az utcan ugy szetcincaltak a kukazok. sot meg labtorlonek is kerult egy a tombhaz bejaratahoz.

na az nem tetszett.

2010. márc. 3. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rakd fel vaterára vagy teszveszre. Ha sehogy sem akarják megvenni akkor ajándékozd el. Sokaknak nincs mit felvennie és a nagy hidegben jól jön. Esetleg add oda szegényebb ismerősöknek. MI sokszor adtunk barátnőmnek cipőket, kinőtt ruhákat mert neki nem tudott venni az apja. Mindig jobb, mintha a kukába dobnád.
2010. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valamelyik aukciós oldal lenne a legjobb. Tedd fel potom pénzért, és ha megtalálják, hihetetlen, mennyire fel tudják nyomi az árát :) (tapasztalat).

Neked is lesz pénzed belőle, a vevő meg olcsóbban hozzájut, mint a boltban. Mindenki jól jár :)

2010. márc. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az esetleg kevésbé divatos, de nem kukába való holmit jótékonykodd el. [link] oldalon meg tudod tenni a felajánlásod, akinek szüksége van rá jelentkezik. Jó érzés adni, itt meg többnyire tényleg többgyerekes családokhoz kerül, akiknek szüksége van rá.


Amiket meg tényleg jónak tartasz és nem akarsz ingyen adni www.teszvesz.hu.


De szokott lenni cotcot bazár, összejönnek a csajok, mindenki viszi ami neki nem kell és másokéből válogathat, annyit amennyit hozott.

2010. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Erről a bazárról írnál bővebben, mert engem érdekelne? Hol van ez és mikor? És hogy működik, odamész és válogatsz aztán ő is válogat? Kb. mint a piacon?
2010. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Évente 3-4 alkalommal szokták rendezni (a www.cotcot.hu oldal szervezi).


Mindenki odamegy, sorban állás, mindenki leadja amiket hozott, azokat kiteszik és nyugodtan lehet válogatni a cuccokból.

Ha hoztál pl. 10 db-ot akkor annyit is vihetsz. (A hozzok cuccok száma alapján gombokat adnak, azzal "fizetsz" távozás előtt)

2010. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!