Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintettek gáz egy fiún 1...

Szerintettek gáz egy fiún 1 női csőnadrág?

Figyelt kérdés

Hát szerintem elég sok fiún van csőnadrág,és nagyon sokon női... szerintetek gáz? Szerintem nem. Márpedig azért nem mert ez a divat,Bár elég furcsa divat de jó.


Szerintettek? 15/F


2010. márc. 3. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nőkön is gáz a csőnadrág, pasikon meg nevetséges. Kár hogy ők nem veszik észre.
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
szerintem se furcsa. de a következő az lesz h a fiúk szoknyában rohangásznak.
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Az. Gáz.
2010. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

szerintem te elnézted,azokon a srácokon pasi nadrág volt. :)(látom nem értesz a ruhákhozXD)

ha meg láttál vmelyik srácon női csőgatyát,az ezer százalékra meleg volt. xD :D

am. nem gáz egy pasin egy csőgatya,de a "férfiasságánál" ne legyen túl szűk,ugyanis az a jövőbeli gyereknek mutációt okoz. ;)

2010. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem azért, de a társaságomba sokan hordanak csőnadrágot... És sok a női... annyi az egész,hogy nem a nyakán hordja,és nem nyomja össze a lényeget. Nekem is van,igaz meg nem mondod róla hogy női,de mind1...


Bershka ülepes gatyákkal hogy vagytok? Én most vettem egyet,ugye az is női,szerintem tiszta jó,a lényeg is megvan középen... De elvileg kaka:S:D

2010. márc. 3. 21:38
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ezt sosem értettem. Bemész a boltba és leveszed a női nadrágot és felpróbálod? Nem néznek rád furán?

Női bugyit nem hordasz?

2010. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz...ha meleg vagy...bezzeg az én tinikoromban a fiúk fiúk voltak. Hülyék voltak, az tény, de nem öltöztek lánynak...
2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Mi a f@szom az a csőnadrág? Előre elnézést kérek a tudatlanságomért.
2010. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem az a lényeg, hogy melyik ruhát melyik részleges árulják, hanem, hogy hogy áll...

Hülyeség, hogy ettől lánynak öltöznél, vagy ilyesmi.

Én lány vagyok, de ha a fiúk polcán találok egy pólót, ami tetszik, akkor nem rakom vissza csak ezért, ez hülyeség.

Sőt, mivel nem találtam olyan ingruhát, amilyet szerettem volna, vettem egy jó hosszú de karcsúsított férfi inget és most azt hordom egy övvel, mint ruhát. Már többen kérdezték, hogy hol vettem ezt a jókis ruhát :P

2010. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Sok haverom hord női nadrágot. Én ugyan megmondom, hogy az mert jobban értek hozzá, de annyira lényeges különbség nincs, hogy ha mész az utcán mindenki rájöjjön, hogy az egy női nadrág.

Engem nem zavar, ha jól áll hordd.


Annyit megkérdeznék, hogy hogy veszed meg? Simán bemész felpróbálod és megveszed a női nadrágot? Az eladók sosem szóltak még semmit?

Félre ne érts, nem kötekedésből csak irigyellek a bátorságodért!

2010. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!