Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintettek gáz egy fiún 1...

Szerintettek gáz egy fiún 1 női csőnadrág?

Figyelt kérdés

Hát szerintem elég sok fiún van csőnadrág,és nagyon sokon női... szerintetek gáz? Szerintem nem. Márpedig azért nem mert ez a divat,Bár elég furcsa divat de jó.


Szerintettek? 15/F


2010. márc. 3. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

"Nem azért, de a társaságomba sokan hordanak csőnadrágot... És sok a női... annyi az egész,hogy nem a nyakán hordja,és nem nyomja össze a lényeget. Nekem is van,igaz meg nem mondod róla hogy női,de mind1... " --- észrevetted már, hogy a női és a férfi ruháknak különbözik a gombolásuk/sliccelésük?

Egyébként engem baromira nem érdekel, de egy igazi férfi nem vesz fel csőnadrágot... főleg nem nőit. Szóval ilyeneknek biztos, hogy a közelükbe sem mennék.

L,19

2010. márc. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

szerintem nem gáz. :)

de ne törődj azzal hogy másoknak mi a gáz.. ha neked tetszik akkor viseld.

17L

2010. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

úristen!Még hogy nem gáz?!Ha a melltartó jön a pasiknál divatba,te azt is felveszed? :DDDD szörnyű!hidd el,előbb találnak meg a b*zik,mint a nők..bocs lányok..nagyon ciki!főleg,hogy tudván tudod,hogy női ruhát hordassz!! :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

tangabugyit is vehetsz alá,meg vegyél fel tűsarkút is,most az is divat ám!!! :DDDD XDDDD

2010. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

devicces..


Sztem nemgáz. Hajo a s*gged benne..:D

Am meg nemértem hogy mi a baj a csőnadrággal.

Sok veréb dagadt ennyire irigy?

2010. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Sokakon látok csőgatyát,és nekem azokon a fiúkon jobban megakad szemem.. és nem negatív értelemben. :] Szerintem ha valakin jól áll akkor nyugodtan hordhatja. Olyat is láttam már aki kétszáz kilósan hordta,hát az már gáz volt. Gondolom olyat amiről rikít, hogy női nem veszel fel, általában meg nem lehet megkülönböztetni őket. Bár inkább ajánlom azt ami nem annyira testhez simulós,hanem gyűröttebb hatása van. 16/L
2010. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként igen,bemegyek felpróbálom és visszem a kasszához... Nem szólt még senki,hogy bocsi ez egy női nadrág.. Az eladóknak is az kell,hogy jöjjön a pénz:D
2010. márc. 7. 13:28
 17/17 anonim válasza:

Nem gáz 13 éves fiú vagyok és nekem is van ,addig meg senkinemszólhat amíg nem szoknyát meg melltartót veszel fel:D

Amúgy amikor én vettem az elsőt és láttam melette férfit is kb (ugyanojan mindenben)2x annyiért....inkább a nőitvettemeg,igaz rákvörösképpel mentemapénztárhoz de jól áll:D

2011. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!