Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez csak a filmekben és Ameriká...

Ez csak a filmekben és Amerikában divat?

Figyelt kérdés

Most kezdem a gimit így még nem tudhatom.Szóval az csak a filmekben és a sorozatokban van,hogy a gimnáziumban a lányok magassarkúba és szoknyába járnak suliba?Konkrét amire gondolok ahogy mondjuk a Pretty Little Liarsba és a Gossip Girlbe.Az öltözködésre is gondolok nem csak a cipőkre.Azért azt gondolom ,hogy a valóságba nyilván ennyire nem viszik túlzásba hogy nap mint nap 10 centis cipőbe és alig vesznek fel lapos talpút.Mert végül is iskola,főbb a kényelem. Mennyire ,,szokás" ez itthon?Mert ez általánosba nem szokás.:D Most nem a feszülős pink szoknyára és a 10 centis platformos cipőre gondolok.Hanem az ízléses csinosra.Mint pl: 1. [link]

2. [link]

3. [link]



2015. júl. 8. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a legtöbb iskolában nem megengedett a térdtől 10 cm-nél feljebb érő szoknya/ rövidnadrág, pántos póló stb. Náluk sem megengedett, így nem is jellemző az ilyen szett. Szerintem ezek inkább filmekben jellemzőek, meg Amerikában, sajnos :/ :D
2015. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

A második képen lévő szett tökéletesen a stílusom. :D

Én szeretek csinosan öltözködni iskolába is és az én középiskolámban nem is szólnak annyira a tanárok. Magassarkút sem gyakran látni az iskolámban, bár szerintem érthető, hisz a kényelmet itt előrébb kell tartani.

Az igaz, hogy annyira nem jellemző az ilyesfajta öltözködés Mo.-on.

2015. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
67%
Egyetértek az első kommentelővel.
2015. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Ez itt nem igazán jellemző.
2015. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itthon nem annyira van hangsúlyozva hogy legyél minél egyedibb, annyira mint náluk, és vagy nincs az embernek pénze jól öltözködni, vagy érzéke nincs hozzá. Vagy mindkettő. Meg kényelmetlen is mindig csinosnak lenni, és nem is divatbemutatóra mész az iskolába arra a 6-8 órára. Itt még az a "menő" ha valaki kilóg a sorból akkor összesúgnak a háta mögött. Kár érte.
2015. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Ez amúgy Amerikában sem divat. Ez csak egy TV show.


Hetente vannak hírek, hogy Amerikában hazaküldik a lányokat, ha kilóg a válluk, vagy a fiúkat, ha hosszú a hajuk.

2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Vannak reálisabb tv sorozatok pl az Awkward vagy a Suburgatory, Switched at Birth, Fosters.
2015. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 piriiiii ***** válasza:
65%

Hát, ez érdekes.

Az én sulimban elég gyakori, sőt. Volt egy osztálytársnőm, aki ilyen cipőkben járt: [link]

Meg ilyen ruhákban [link]

Mondjuk ezt én se értettem soha... egy teljesen átlagos iskolai napra minek így kiöltözni... nem értettem, ezen mi ünnepelni való van.

Az még oké, hogy az egyik srác péntekenként mindig öltönyben meg nyakkendőben jött, az oké, péntekről van szó. :D

Szóval az én iskolámban az általad linkelt öltözékek tök átlagosak...

2015. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Az ugye megvan, hogy Amerikában még mindig sokan melegítőben járnak iskolába? Ez a linkelt nagyon kiöltözős divat csak annyira van jelen, mint itthon. Nem vagyok teenager, de minket ilyen ruhában hazaküldtek volna, mivel a házirendek tartalmazni szoktak egyfajta dresscodot is.
2015. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Én gimnáziumba járok, és nálunk nincs megszabva a szoknya hossza, vagy az, hogy kilátszhat-e a vállad. Sokan így öltöznek, de ők már 12.-esek. Akik mondjuk 9.-esen így öltöznek, azoknak összesúgnak a háta mögött és csúfolják őt.
2015. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!