Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet vans cipőket...

Hogyan lehet vans cipőket tisztítani?

Figyelt kérdés

Van egy vans cipőm, pontosan ez:

[link]

és most néztem videokat, hogy hogyan tisztítják egyesek. Nekem van egy körömkefém, és azzal szoktam a gumis részt keményebben, a szövetet lágyan átdörzsölni (amitől idővel bolyhosodhat azt hiszem), és vigyázok rá, hogy lehetőleg ne érje víz sehol, mert félek, hogy a ragasztó elkezd szépen lassan feloldódni, és elkezd lejönni az oldala meg a talpa. Ennek ellenére videokon bedobják a mosógépbe, vagy tövig belenyomják szappanos vízbe. Szerintetek ez nem hülyeség? Érdemes kipróbálni, vagy inkább ne csesszem el?


2015. júl. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az már régen baj, ha a víz oldja a ragasztót.
2015. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosógépbe nem raknám a cipőim, az Airforceomat én cif-el, vagy frosch súrolószerrel mosom, dörzsis szivaccsal. Vászon részét nem hiszem, hogy szerencsés lenne azzal mosni.
2015. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dobom be a mosógépbe, van rajta cipős program. semmi baja, évek óta hordom. de én eleve csak akkor mosok cipőt, amikor már feltűnően koszos, kb. félévente. mert teljesen tisztán nem néz ki jól pl. egy vans.
2015. júl. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!