Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek ilyen farmernadragot?

Hol vehetek ilyen farmernadragot?

Figyelt kérdés

Szoval a problemam az, hogy a labaim az atlagoshoz kepest kicsit veknyabbak, tehat olyan 32-es, max. 34-es, viszont a csipom eleg szeles (90 cm)+ a fenekem is eleg nagy, ezert ha nadragot akarok venni mindig gondban vagyok... Stradivariusban, Bershkaban, Tallyban (ritkan H&m-ben) szoktam keresgelni, de a forgatokonyv mindig ugyanaz: felhuzom a nadragot es ha pont jo a labaimra,akkor biztos hogy megakad a csipomnel... Ha pedig fel lehet huzni a csipomre, akkor meg biztos h lotyog a labaimon.. nagyon... Szovetnadragokat hordok inkabb, emiatt, de mikor sportosabb kedvemben vagyok, szeretnek egy csini farmert felvenni.

Eddig egyetlen egy farmert talaltam, ami meg elfogadhato, bar igyse vehetem fel pl. egy crop toppal vagy vlmilyen rovidebb felsovel, mert latszik ahogy feszul a varras...


Nem tudtok olyan boltokat, ahol vannak ilyen nadragok, farmerek? Gondolom nem en vagyok az egyetlen, akinek ilyen fura alakja van, szoval valahol biztos gyartanak...


2015. júl. 9. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerek ilyen boltokat, de az jutott eszembe, hogy vegyél olyan nadrágot ami derékban jó, a szárából meg varrj/varrass vissza annyit hogy jó legyen a vastagsága. Én is sokszor csinálom ezt, mert csípőben hiába tökéletes, ha a szára túl vastag.
2015. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, de attól tartok, hogy furán nézne ki az új varrás és kidobnék sok pénzt. Egyáltalán megoldható az, hogy "super skinny" legyen?
2015. júl. 10. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én is alig kapok magamra skinny farmert. Velem ugyanez van, hogy ami derékban jó, az sajna nem feszül a vádlimon és a bokámon. De be szoktuk szűkíteni, és így már deréktól bokáig feszülős lesz. :) A varrás nem szokott látszani, észrevétlenül meg vannak csinálva a gatyáim, olyan mintha gyárilag ilyen tök feszülős lenne. :)
2015. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aaa fenebe is, akkor marad ez a megoldas. azert koszi!:)
2015. júl. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!