Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Kaneki maszkot szeretnék...

Egy Kaneki maszkot szeretnék elkészíteni. Hogyan álljak hozzá? Milyen anyagok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Mi kell egy Kaneki maszk elkészítéséhez?Venni nem veszek mert szüleim nem akarják bankszámláról.


https://www.youtube.com/watch?v=Hm8Jv96yMdM Ilyesmi jellegű maszkot szeretnék elkészíteni októberre.



2015. júl. 12. 12:08
 1/2 anonim válasza:

Ezzel nyilván nem segítek sokat, de célszerű a videóban látottakat követned. Pár kommentet elolvastam, ami azt írja, hogy nem nehéz megcsinálni, csak a legelején látható sablon elkészítése durva. Gondolom, először egy könnyen gyűrődő papírt kell valahogy az arcodra rakni, és ,,rányomkodni", majd egy keményebből el kell készíteni a végleges formát. Magát a maszkot szerintem dekorgumiból lehetne megcsinálni. A festéshez talán az akril lenne jó, abból is lakkszerű fajta, mert az a bőrhöz hasonlóan fénylik. Csak azt nem tudom, mennyire hagyja majd hajlani a dekorgumit, mert száradás után az akril kicsit megkeményedik. És ugye ezeken kívül még szükséged lesz egy cipzárra, pár szegecsre (de persze ezeket pótolhatod mással is) meg talán valamiféle tapaszra.

Sajnos fogalmam sincs, hogyan tudnék segíteni, de ha én állnék neki, akkor valahogy így kezdeném, a többi ötlet pedig jó esetben a folyamat közben támadna meg. De azért ha van kérdésed, bátran írd meg, én pedig megpróbálok hasznos válasszal szolgálni. ^^

2015. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél ^^
2015. júl. 14. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!