Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok 85G-s melltartót venni?

Hol tudok 85G-s melltartót venni?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol nincs ekkora kosárméretű melltartó ha találok akkor a körmérete 95-100nál kezdődik:S:S Lehetőleg valami fiatalosat szeretnék, szivacsosat!
2010. márc. 4. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
megértem a melltartóproblémát, 16 éves vagyok és 90D-s melltartót kell hordjak. van ahol már ekkora számozás sincsen... szoktak lenni olyan varrónők akik varrnak melltartókat, olyan rendes csipkéseket, szivaccsal, merevítővel ilyesmi. anyumnak varrt egy lány még régebben néhány teljes garnitúrát. érdeklődd meg szerintem, hátha előfordul a te lakóhelyed környékén is hasonló! :)
2010. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb Tescoba pl Campona vagy Budaörs, vagy molett boltokba
2010. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia


Ha Budapesti vagy akkor a nyugati átjáróban (nem az aluljáróban) van egy bolt ahol gyönyörű fehérneműket lehet kapni, én már jó ideje ott veszem. Én is ekkorát hordok. Nagyon szép fiatalos darabokat lehet kepni, de elég jó áruk van én tegnap vettem egyet 13500 ft-ért, de megérte, mert szép és kényelmes is.


üdv K.

2010. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!