Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a ruhatárad? Illik...

Milyen a ruhatárad? Illik hozzád, vagy mások szerint ők nem vennék fel a helyedben?

Figyelt kérdés
azért valljuk be, mégiscsak foglalkoztat minket, hoyg mit szólnak mások, elvégre azért veszünk néha egy két divatos holmit, mert éppen trendi és nem is biztos, hoyg jól áll nekünk, de x-nek is van, és ha ő felveheti esetleg 5 kiló pluszra, akkor én miért ne??
2010. márc. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
általában használt ruhás boltokból/weboldalakról vásárolok, nagyon szeretem az angol kifinomult stílust és normális áron csak így juthatok hozzá. szereztem már 2ezerért 14ezres farmert, vadiúj márkás felsőket és satöbbi... a barátom sokszor mondja hogy nem is illik hozzád ez a felső/pulcsi/cipő, de ilyenkor elmondja hogy miért nem, tisztelettudóan meghallgatom de túlzottan nem szoktam adni mások véleményére. ha valami nem áll jól azt nyilván látom saját magamon, még ha nagyon tetszik is az adott ruhadarab. iylenkor fájó szívvel inkább elfelejtem.
2010. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs nagy ruhatáram (vagyis relatíve nincs) de igyekszem csak olyanokat venni amiket ki is használok.


Nekem a nőiesen trendi darabok a kedvenceim, magassarkú, szűk nadrágok, topok, kardigán, hatalmas szemüveg és táska.


Azt hiszem illik hozzám ez a stílus.

A pasim nem szereti, és nem azért mert nem áll jól, hanem mert neki a miniszoknyás cicamicák tetszenek. Hát az meg tőlem távol áll.

2010. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fiús ruhákat szeretem, nadrágok, ingek, nyakkendők, stb. Lehet hogy nem illik hozzám mert amúgy elég nőies alkat vagyok. És furán is néznek rám mindig, de nem zavar. Nekem ez tetszik, nem fogok színes divatcuccokba öltözni mások miatt. Engem nem érdekel hogy mit szólnak.
2010. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is fiúsan öltözködöm, a lakás az ingeimmel van tele, már nem férnek el :D A kedvenc ruhadarabom.

Nem érdekel ki mit szól, sőt véleményt se kérek egyáltalán. Semmi mást nem tudok felvenni, nem bírom elviselni magamon, nekem így jó szóval nem érdekel kinek tetszik, knek nem így marad.

A legtöbb ruhám egyedi, elvből nem veszek olyat, ami ismerősömnek is van. Véletlenül elfordulhat, de szándékosan soha.

2010. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, hát elég vegyes :20-as évek Amerikája cipők, vintage stílusú masnin, fodros felsők, és hippi színek, szóval elég vegyes. Mikor mihez van kedvem, de tetszenek a kicsit sportosabb öltözékek is, meg a mintás pólók, de akkor is nőies maradok. Fura vagyok és az ízlésem is az, ezt mondják mások, és szerintem is így van, csak átlagos ne legyek.
2010. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

nagyon vegyes... így amikor hideg van ilyen vagány cuccokat hordok (pl világítós rózsaszín adidas pulcsi meg edzőcipő szűk farmerekkel meg szegecses bőrdzsekivel)

nyáron ha melegebb van akkor cicanadrág magas talpú szandál kedves kis ruhácskákkal:D

2010. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 14/L vagyok. hát olyan átlagos stílusom van, általában szűk farmert hordok, dorkót, tunikákat, pólókat, és kardigánt, ősszel bőrdzsekit, télen pufikabátot. viszont a kiegészítőim elég egyediek, szerintem ez az amitől igazán "magam vagyok" :D például van egy kedvenc nyakláncom: fekete a lánca, és van rajta egy fehér alapon fekete zebramintás szivecske :D meg van egy pici csillagos fülbevalóm, azt is szeretem:D. Meg vannak ilyen nagy bogyós fakarkötőim, meg nyakláncaim. marhára fel tudnak dobni mindent!:)
2010. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!