Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mackósabb srác vagyok. így...

Mackósabb srác vagyok. így tavasszal szerintetek mi az, ami jól állhat egy mackósabb srácnak?

Figyelt kérdés
Laza,sportos cuccokat szoktam hordani általában (tornacipő,farmer,ing)
2010. márc. 4. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon kéne, hoyg hány éves vagy.... mindenképpen kerüld a szűk fazont a felsőkben, a naci meg éppenhogy ne lógjon, mert még kövérít.az se legyen azért passzos, de a felső semmiképp ne feszüljön a pocak táján, persze ha vállban feszül az máááás! :-))
2010. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

farmer,inggel,normál felsővel ami nem feszül

tornacipőt hanyagold,hacsak nem 15éves vagy,20 felett elég gáz,inkább normális sportcipő

de látni kellene,mert abbol hogy mackos,nemjön le sokminden...

2010. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2010. márc. 4. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:
farmer mindeképp, valami nem anynira feltűnő, csak egy egyszerűbb... mostanában divatosak a kockás ingek, az is jól állna :) pólókból inkább a nagyobb mintásakat válaszd, eselteg olyat, amin csak egyetlen nagy ábra van, de akkor olyat ami az egész pólót lefedi. tornacipő szerintem okés, vagy még a deszkás cipők de inkább a tornacipő. remélem segítettem :)
2010. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a laza sportosabb cuccok teljesen jók. Kapucnis pulcsi, olyan póló, ami nem túl bő, de nem is feszül, az ing különösen jö, mert hosszanti vonal van benne, ami slankít..

Húú, amúgy imádom a mackósabb srácokat :)

2010. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyenes, laza farmer (mint az 501- es Levi's)


[link]


vagy ez: [link]


Pólókban bármilyen csak ne legyen se extra szűk, se bő, egyik sem előnyös.


Tök jó, ha mackó vagy, nekem tetszenek a macika fiúk :)

2010. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!