Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb nőknek tényleg nem...

Teltebb nőknek tényleg nem áll jól?

Figyelt kérdés
Nagy hasú nőknek tényleg nem áll jól a magasderekú bikini? Inkább az egy részes fürdőruhák a jobbak?

2015. júl. 13. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, megpróbálom magam elé képzelni, asszem kicsit furi lenne;de amúgy mondok valamit, egyik barátnőmnek tankinis fürdőruhája van, ő kicsit husis, szerintem jól áll neki. Az olyan, mintha top lenne rajtad, de hasad meg nincs kint belőle, és mégis kétrészes, anyukája akarta, hogy legyen neki kétrészes fürdőruhája, olyan kis csinibini-nőcis, és akkor vett egy tankinisat, ami szerintem jó neki.
2015. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teltebb nőknek is állhat jól a magas derekú bikini. De ahhoz úgy kell teltnek lenni, mint a plus size modellek a képeken. Kerek fenék, széles csípő, feszes bőr, keskeny derék, nagy mellek.

És nem gonoszkodásból mondom, de őszintén szólva, akinek tényleg nagy a hasa, annak se a bikini, se az egyrészes nem fog teljesen jól állni, mert a hasat semmivel nem lehet eltakarni. Akit zavar, hogy ott van, az látni fogja nadrágon keresztül is, akit meg nem érdekel, azt a fürdőruha fazonja se fogja érdekelni.

2015. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
A magas derekú bikini kb csak tökéletes alkatra jó... nagy hasú nőkre inkább tankini való.
2015. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ez a fazon szerintem is csak tökéletes alakra való, de valahogy még rajtuk sem áll igazán jól..
2015. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!