Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is jól néz ki?

Szerintetek is jól néz ki?

Figyelt kérdés

Én tavasszal így fogom hordani a platform szandimat.Szerintem nagyon jóóó!De mások véleményére is kíváncsi vagyok.

[link]


[link]


[link]


2010. márc. 4. 19:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ez szörnyű... Lehet, hogy nem vagyunk hozzászokva ehhez a furcsa "divathoz", és azért, de mindenhogy bántja az ízlésemet.


Ha te olyan egyéniség vagy viselkedésben és ruhatárilag is, hogy hordhasd ezt, akkor hajrá, rajtad még jól is mutathat.


Az meg, hogy ma mindenki csőnadrágot hord... igen, azok fogják ezt a zokni+szandált átvenni, akiknek semmi stílusuk sincs hozzá, ahogy a csőnacihoz sem. Az nagyon kevés embernek áll jól, mégis viselik. Akinek van ízlése, az enyhén trapézosított nadrágot hord, meg lehet figyelni, hogy semmi cső, semmi trapéz, semmi egyenes nadrág nincs rajtuk.


Ez is egy olyan múló bénaság lesz, mint a 90-es évek elején az a rusnya nagy válltömés minden női ruhában...

2010. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
22%
hat nem tudom,kisse tul extravagans,szerintem ez tenyleg csak 1modellen mutat jol!!!!!1 hetkoznapi csajon komolyan idetlen lenne..
2010. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez maga a förtelem...
2010. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
22%
OMG O.o
2010. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!