Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is jól néz ki?

Szerintetek is jól néz ki?

Figyelt kérdés

Én tavasszal így fogom hordani a platform szandimat.Szerintem nagyon jóóó!De mások véleményére is kíváncsi vagyok.

[link]


[link]


[link]


2010. márc. 4. 19:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
19:30 as vtam
2010. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Jujj de sokan írtatok az 1. óta.Köszönöm szépen a válaszokat.Nem nyáron szeretném hordani,hanem amíg hidegebb van.Mondjuk sajna itt a nyár sem olyan meleg.Legalább is tavaly nem volt túl meleg csak egy hónap kb.Most jelenleg még csizmába meg télikabátba is fázom.
2010. márc. 4. 19:34
 13/34 anonim ***** válasza:
35%

Zoknival? xDDDD elég ciki.:D

zokni nélkül felvenném.

2010. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

háááát, elég érdekes. (Tudom,hogy most ez a divat, de egyáltalán nem esztétikus.) Olyan mintha öltönyhöz sport cipőt, fekete ruhához fehér zoknit húznék.

De te tudod!

2010. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nyáron én is zokni nélkül fogom hordani addig meg zoknival.Szerintem nagyon divatos.Vagyis Magyarországon csak lesz.Valakinek el kell indítani.Bár az nem én leszek,mert nem élek ott.
2010. márc. 4. 19:38
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

Látom te is szorgos Joy olvasó vagy.

Nem értem miért kell erőltetni ezt a régi hippis stílust, szerintem szőrnyű ez a színkavalkád, kendő a fejen, szitakötő-napszemüveg, az általad linkelt szandál-zokni párosításról nem is beszélve.

Azt hittem megállunk ennél a glam rock-os verziónál, de...

2010. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a glamour-ban is, hogy ez lesz a divat elvileg.. ha neked tetszik hordjad, de én hányok tőle :D
2010. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
53%

A kifutókon jóval hamarabb megjelent, mint a Glamourban meg a Joyban...

Hordjad nyugodtan. Én is fogom, ha kapok valahol értelmesebb zoknikat, pedig Magyarországon élek, ahol még a rózsaszín playboyos baseballsapi a menő...:/

2010. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Itt nem lehet joy újságot kapni.A glamourt meg nem szeretem.Nekem ez máshonnan tetszett meg.Nem merem ajánlani mindenkinek,mert ez lesz a divat.Nagyon gázos is tud lenni,ha nincs mögötte egy olyan ruhatár és persze kell a megfelelő cipő is.Én is csak 1-2cipőmmel merem majd felvenni.Nem megy azért mindenhez.
2010. márc. 4. 19:49
 20/34 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen fajta zoknikhoz meg szépruhához meg szépcipőhöz szerintem kvajó, gondolom ez neked mind megvan. De szerintem csak színben passzolóval szép.. Nekem nagyon tetszik mégse merném még felvenni ... De neked hajrá!:)
2010. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!