Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok! A falunkban lesz...

Fiúk lányok! A falunkban lesz egy nőnapi bál szerintetek milyen ruhába kéne mennem ahoz hogy kényelmes legyen+ne égjek miatta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?:D

Mennyire komoly a bál szó? Inkább buli, vagy inkább bál?

2010. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

b elfelejtettem mondani:

lány vok=)

és inkább buli szerüség valahol a kettő közt van!

2010. márc. 5. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl valami egyszerűt vennék fel mindenképpen, pl egy ingruhát cicanacival/harisnyával és valami szép cipővel, vagy valami egyszínű tunikát ugyanígy. Kényelmes is, és akkor sem ciki, ha kiöltözős a buli, mert egy egyberészes ruha az elég elegáns és ha mások nagyon nem öltöznek ki, ahhoz is jó, mert annyira nem is extra... Általában ilyesmiket szoktam kitalálni olyan helyekre, ahol nem tudom pontosan mennyire kéne kiöltözni.

Ha a ruha/tunika fekete, akkor méginkább nyert ügyed van.

De ugyanígy jó lehet egy sima szoknya/elegánsabb felső összeállítás is.

Azért írok ruhát, meg szoknyát, mert a harisnya mindig kicsit elegánsabbá teszi a megjelenést, nadrággal ezt a hatást sokkal nehezebb elérni.

2010. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz!

a bulin [állítólag] csak lányok elesznek és én bulizós ruhára gondoltam de azért kipróbálom azt amit mondtál!=)

2010. márc. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!