Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Factcool.hu ruharendelős...

Factcool.hu ruharendelős oldalt ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki ruhát a factcool.hu oldalról?

Ha igen, mik a tapasztalatok, vélemények? (megbízhatóság, igényesség, ruhák állapota - mérete stb...)



2015. júl. 17. 18:05
1 2
 1/19 xenu. válasza:
100%

Nyáron rendeltem egy felsőt, amihez 14 ezer ft helyett 3890 ft-ért jutottam hozzá (szállítási költséggel együtt), 3 nap alatt kihozták!

Annyi volt a dolog szépséghibája, hogy nem hívtak/küldtek e-mailt a futárszolgálattól egyáltalán, így meglepi volt, de pozitívan csalódtam!

2015. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Morzsa válasza:
100%
Én hétfőn rendeltem egy pulcsit,ma péntek van,és még nem jött email és hívás sem...lehet nem is fog. A kiszállítás 7-9 nap. Jövőhét szerda vagy péntek körül várható,de lehet hamarabb küldik. Azt a színt és méretet kaptad,amit rendeltél?
2015. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
92%

Sziasztok! Hát az én sztorim a céggel:

Már többször rendeltem Tőlük, de mindig meg is jött a termék. Az, hogy az adott márkák milyen minőségűek, az nem tartozik ide, de hagy kivetnivalót maga után pl a Lee Cooper márka termékei. A céggel itt a csomagoláson volt a gondom, mert szakadt zacsikban jöttek a termékek, és ráadásul nem hajtogatva, hanem belegyűrve.

De ezt még benéztem volna. Most viszont a legutóbbi rendelésemnél kiakadtam...Rendeltem többek között egy kabátot, mi el volt méretezve. XL-t rendeltem, de kb M-nek felelt meg.Megnéztem, hogy van e nagyobb, és volt. Kértem a termék cseréjét. Ahogy az igényemet elküldtem a cégnek, másnap jött is a futár a kabátért. Eltelt egy hét, mire írtam nekik, hogy mikorra várhatom a csere terméket. Eltelt ismét egy hét, mire jött a válasz, hogy nincs nagyobb, ezer ft mínusszal visszautalták tegnap a termék árát.Na ez az utalás másfél nap alatt még nem ért ide...A felháborodásom oka, hogy a visszaküldésnél még volt méret.A másik oka, hogy úgy hirdetik a cserét, hogy oda-vissza 1000.- ft a szállítás. De ugye nálunk csak oda ment...És a harmadik, ha cserét kérek, visszautalás előtt miért nem küldenek egy emailt, hogy más jó lenne e helyette, mint ugye más cégeknél ez működik....

Szóval én többet biztos nem rendelek innen, ás nem is ajánlom másoknak sem!

2015. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 hzsolt67 válasza:
81%
Üdv! Többször rendeltem már tőlük, és rendben megkaptam a kért termékeket. Nem jelzik előtte a pontos időpontot, de néhány napon belül hozza a futár. Olyan előfordult hogy mire feldolgozták a beérkezett rendelésem, az előbb beérkező már elvitte a méretet. Ekkor emailt küldenek hogy vagy azt a tételt vagy az egészet sztornózzák. Ha valami akció vagy ajándék pl. ingyenes szállítás összeghez kötött akkor ha egyeztetsz velük emailben vagy telefonon, úgy is megadják ha a sztornózott termék miatt nem éred el az értéket a rendelésben. A csere-visszaküldés díja 900.- ami szintén korrekt összeg. Ajánlani tudom a céget!
2016. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
85%

Ez egy trágyadomb. Kapcsolatba lépni velük lehetetlen. A telefont nem veszik fel, emailre nem reagálnak. A mérettáblázat 2-3 mérettel is átbasz, ha olyan kedve van. A megrendelt ruhák egy kupacba összegyűrve érkeznek.


Én visszaküldtem cserére, de semmi, még egy rohadt levél se, hogy "ne várj paraszt". Legalább a pénzt nagy kegyesen 2 hét múlva visszautalták. Még ha nem is azt kértem.

2016. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
82%

Nekem ma küldték ki a megrendelt ruhákat és a cipőt is. Kb 6 munkanapot vártam a megérkezésére, de kifogástalan állapotban, becsomagolva kaptam meg. Engem értesítettek e-mailben arról, hogy az adott rendelésem mikor hogyan áll és arról is tájékoztattak milor adták át a kiszállító Magyar Postának.

Teljesen elégedett vagyok

2017. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 miszterpi válasza:
44%

Gyerekek ne legyetek már ilyen bambák komolyan.

Sportsdirecten ugyanezek a ruhák vannak sokkal olcsóbban, ugyanezen a néven szerepelnek, mint a híres nevezetes factcoolon, még szállítással együtt is jobban jártok ha onnan rendelitek.

Ugye-ugye ha valamire rá van írva hogy akciós akkor biztosan az is.....???!!!???

2017. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
86%

Az árak egyáltalán nem rendkívüliek a Factcoolnál, csak azért, mert ők ezt állítják, ez csak elvétve igaz. Nem korrektek a szállítással sem. Nem adják meg a bizonyos összeg felett beígért kedvezményt sem, csak a legelső rendelésnél, pedig nem úgy hirdetik a honlapon! Szállításnál sem korrektek. Lestornózták a megrendelésemet önkényesen, azt írva, hogy a "vevő kérésére" - ami nem volt igaz - majd mivel reklamáltam, újra ők aktiválták, de ezután én voltam az, akinek jóval többért szállították ki a ruhákat.

Senkinek sem ajánlom őket a sok bosszúságért, és inkorrekt hozzáállásuk miatt.

2018. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
81%

Igazából érdekes a sok negatív véleményt olvasni... Én még akkor kezdtem el tőlük rendelni, amikor még anno "Monkey-Sports" néven futottak. - Elegem lett a fos kínai 3-4 ezer forintos cipőkből már és akkor szoktam rá erre az oldalra. Azóta összesen vagy 10 alkalommal biztosan rendeltem, ráadásul általában 30-50 ezer forint összegekben. De soha nem csalódtam bennük, termékek kifogástalan állapotúak, rendesen becsomagolva és időben kaptam meg a terméket. Ha netán csúsztak, még arról is kaptam emailt tőlük. Emailre még aznap, legkésőbb másnap mindig reagáltak ha írtam nekik. - Futár úgyszintén jelzett a várható érkezésről.


... Szóval igazából nem tudom másnak hogy volt ennyi gondja velük, mert engem ahogy írtam is, semmi negatívum nem ért még.

2018. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Ui.: Előző vagyok, a termékek nem azért olcsóbbak mert hibásak és/vagy rossz minőségűek. - Lonsdale sportcipőm idén lesz 2,5 éves, és sem anyaghiba, sem szakadás, repedés nincs rajta, pedig volt használva rendesen. - Ellenben a Dejkmannos 18 ezer forintos téli Fila bakancsommal, amit tavaly december végén vettem és februárban már elkezdett leválni a talpa, konkrétan mára már olyan állapotban van hogy munkás bakancsnak elmegy, de hétköznapi viseletre már reménytelen.
2018. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!