Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Factcool.hu ruharendelős...

Factcool.hu ruharendelős oldalt ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki ruhát a factcool.hu oldalról?

Ha igen, mik a tapasztalatok, vélemények? (megbízhatóság, igényesség, ruhák állapota - mérete stb...)



2015. júl. 17. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sincs rossz tapasztalatom .

2-szer rendeltem cipőt, kb. 6-szor pólókat, rövidnadrágot stb.

Minden méret stimmelt, időben kihozták, jelezték, hogy mikor jön a futár szóval semmi negatív .

Az meg, hogy mi az eredeti ... Nehogy azt gondold, hogy amit a márkaboltban megveszel többezer ft-al többért az tuti eredeti ...

2018. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%

Elég sokszor rendeltem és rendelek még ma is ettől a cégtől. A tapasztalataim konkrétan a következők: A cipők és kabátok nagyon jó minőségűek, strapabírók, jó áron, szóval ezekkel jól jársz. Méretben valóban van egy szám ide-oda csúszkálás, de én mindig 2 méretet rendelek tőlük, amikből az egyik jó lesz a másikat meg visszaküldöm.

Viszont a többi ruhadarabbal mindig szívás volt (pólók, nadrágok)rossz a méret, hihetetlen rossz a a szabás, eddig kb az összeset visszaküldtem pont a fent említett okok miatt ( pl pólóknál a varrás kilógótt a váll vonalából, másiknál minden stimmelt, kivéve az ujja volt 3x rövidebb mint ahogy anak kellett volna lennie. ) Pénzt mindig visszaküldték, cserét mindig küldtek amikor ezt kértem, szóval amikor kisebb értékben rendelek pl 2 pár cipőt, akkor innnen, de ha nagyobb értékben vásárolok több mindent, akkor csakis a sporstdirect.com. Bennük még soha nem csalódtam.

2018. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
75%
Nekem kéretlen reklámként jött fel a Factcool. Rendelni akartam egy cipőt, de megnéztem az Officeshoes weboldalát és ott fele annyiért megvettem. Tehát a Factcool durva drága, kiírnak egy durva magas árat, amit "leáraznak", de még így is duplájába kerül, mint más web áruházakban. Tehát senkinek nem ajánlom, főleg mert nem tudni, hogy kik ezek? Sem adószámuk, sem telefonszámuk, sem székhelyük nincs.... Pedig ezek kötelezőek a webáruházak működésénél.
2018. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Soha többé onnan!!!

17 napos szállítási idő, méretezés egy szánalom!

2021. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én imádom az oldalt, rengetegszer vásároltam már tőlük, mert nagyon egyedi termékeket lehet kifogni, jó áron.
2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 xantillara válasza:
Én is rendeltem, a ruha nagyon rossz minőségű anyagból volt, szakadt zacskóban, összegyűrve érkezett. Méretben kisebb volt, mint a normál számozás. Visszaküldtem másnap futárral, máig várom az árát,(kb 2 hete) pedig az oldalon 3 napos pénzvisszatérítést írnak.
2022. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Péter2 válasza:
100%

A szóban forgó oldalt is leteszteltem.

Az áru hamar megérkezett (2 nap), az jött amit rendeltem, méretezés, minőség is rendben.

Igényes csomagolásban, szépen összekészítve, nem szedett-vedetten. Megbízhatónak tartom.

2022. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Cameroon ***** válasza:
Addig jó míg nem kell visszaküldeni a terméket mert az bizony 1-2 hónapba is beletelik hogy vissza kapd a pénzedet
2023. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

A Factcool gerinctelen, mert azt állítják, hogy cserélik a hibás árut.

A gyakorlatban pedig arra való hivatkozással,hogy használta valaki a terméket,csak javítani akarják. Senkinek nem ajánlom ezt a kicsinyes céget, mert csak bosszantja az embert. Olcsóbban is lehet máshol ugyanazt meglenni.

jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!