Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Letagadnátok emiatt a legjobb...

Letagadnátok emiatt a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nagyon hülyén öltözködik. Szinte minden pólóján van valami vicceskedő felirat, talán a legdurvább az az, amire az van írva, hogy Yaoi 69.

És cicafüleket hord nyilvánosan. (plázában stb. Suliban nem)

És nagyon színes nadrágokat, vagy rövidnadrág, színes harisnya párosítást vesz fel, és mindig van rajta valamilyen feltűnő ékszer. (emellé nem festi a haját és nem sminkel, szóval nincsenek az arcán vagy a haján túlzó, természetellenes színek. )

Ez nekem olyan furcsa. Néha, amikor pár barátomnak bemutatom (inkább haverok) kínosan érzem magam. A viselkedése is kínos egy kicsit, mert állandóan vigyorog, ha meg nem akkor meg nagyon nézelődik, megbámul MINDENT. És ez számomra idétlen, és furcsa. De megbántani sem akarom, mert ő az, aki mindig ottvan, ha szükségem van rá, ezért bűntudatom is van, hogy ilyeneket írok róla.

Akik a beszélgetést javasolják, adjatok tippet légyszi, hogy mit mondjak, mert őt nem érdekli, hogy mások mit gondolnak (ezt kijelentette nekem). Az a gond, hogy másokat sem ítél el dolgok miatt, így nem tudok neki elrettentő példát mondani.

Annyira rossz embernek érzem magam, hogy ilyeneket gondolok róla, volt, amikor már letagadtam (azt mondtam, hogy csak egy ismerős, amikor ő nem volt ott) és utána hetekig bűntudatom volt, mert engem mindig úgy murtat be, hogy "a legjobb barátnőm"


Ha kitudtatok venni valamit ebből a katyvaszból, és értelmesen válaszoltok, azt megköszönöm.

Mindketten 17 évesek vagyunk, ő fél év múlva 18, én 4 hónap múlva.


2015. júl. 17. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha igy erzi jol magat akkor fogadd el, foleg ha a legjobb baratnod. De persze elmondhatod neki, hogy kicsit figyeljen oda a viselkedesere es ne bamuljon meg mindent. A legjobb baratnod, mondd el neki oszinten, hogy mi furcsa neked, hogyan erzed magad neha mellette.
2015. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele, vééééégre valaki aki lazán veszi az életet, ha már mindenki ennyire rá van feszülve mindenre. Egyszer élünk, ő így fejezi ki amit gondol, teljesen rendben van, neked se kéne mások véleményével foglalkoznod, take it easy.
2015. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Érettebb nálad, pár év múlva téged se fog érdekelni mások mit gondolnak a külsődről.
2015. júl. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Veró2003 ***** válasza:
67%
Ha továbbra is azt szeretnéd hogy legjobb barátnők legyetek miért nem fogadod el őt a hibáival együtt? Senki sem tökéletes.
2015. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezek közül max a cicafüleket találnám furcsának de ha szereti akkor ünnepre vennék valami diszkrétebb verziót neki.
2015. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus ezek alapján. Jó, hogy nem érdekli, mit gondolnak róla. Neked sem kellene azzal foglalkoznod, hogy mások majd mit szólnak.

Ha szereted a barátnődet, és szeretsz vele lenni, akkor ne tagadd le. Neked hogy esne, ha egy barátod kínosnak tartana?

Ne mondj neki semmit, hagyd, hogy olyan legyen, amilyen lenni akar. Fogadd el, kész. Ha nem megy, akkor meg keress felszínes barátokat és játsszátok meg magatokat egymás előtt, ha ettől érzed jól magad.

2015. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod ezzel... normális fiatal életvidám lánynak tűnik a leírás alapján. Te vagy inkább fura, hogy ennyire a külsőségeken akadsz fenn, holott pont ez a leglényegtelenebb dolog az életben. Emiatt te pedig letagadod azt is hogy a barátnőd... szerintem magadon gondolkodj el, mert ez nagyon nem normális. Ennyire felszínesnek lenni nagyon ciki.
2015. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kawaii desu ne.
2015. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha az én legjobb barátom leborotválná a haját és hallal a kezében énekelve triciglizne az iskolába nevetve ugranék a nyakába! ezzel azt akarom mondani hogyha őszintén szereted akkor magasról f**od le az ilyeneket!
2015. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva, SOHA nem tagadnám le őt! SOHA. Nincs az a pénz, sem ok. Még ha nyilvánosan meleg lenne, akkor sem jutna eszembe.
2018. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!