Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, férfiak! Hol szoktatok...

Srácok, férfiak! Hol szoktatok ruhát venni magatoknak? ( lányok is írhatnak tippeket, hol látnak ilyen ruhákat ) :D

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok,de olyan otromba ruhákkal találkozom mostanság,egyáltalán nem az én stílusom egyik sem!

Szóval én inkább a klasszikusabb,visszafogottabb stílust követem,nem akarok feltűnősdi lenni,edig sem voltam az.

Hol találok ilyen klasszikusabb férfias ,minőségi ruhákat ?

New Yorker és társai kilőve,egyáltalán nem az én stílusom.

Előre is köszi!


2015. júl. 19. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Tényleg sokszor elég vad ruhák vannak amik ugye divatosak, de én is kb olyan vagyok mint te. Én a kínai üzletekben szoktam találni olyan ruhákat, felsőt, nadrágot amit még úgy ahogy normálisnak tartok és szívesen elhordom őket, a minőségükkel sem volt eddig bajom, igaz kisvárosban élek, vannak itt azért elég márkás üzletek is, de ott olyan árak vannak hogy nem ér annyit az egész.


A barátnőm is nagyrészt kínaikban vásárol meg ő jár turkálóba is, mondta hogy sokszor a turkálókba jobb, szebb, minőségibb ruhákra bukkan mint ha egy módosabb üzletbe menne ahol 5x annyit fizetne értük. A barátnőm elég vegyes öltözködésű, sokszor csinos, divatos, sokszor nagyon visszafogott, valamikor elegánsan öltözködik, valamikor nagyon lazán, és jók a ruhái, jó az anyaguk is, és a barátnőm hobbija a szabás, varrás, bármit át alakít ha kell. A mostani kedvenc nyári ruháját is turkálóba vette és úgy alakította át, senki meg nem mondja hogy azt hol vette és milyen formában. Nekem i a nadrágjaimat ő varrja fel mindig, meg a régi farmerjaimból is szoknyákat csinál magának. Én elég sokat lefogytam a 2 év alatt és bizony elég sok nagy nadrágom lett azokból kettőt aminek viszonylag vékony anyaga volt beszűkítette nekem. A pólóim többségéből is kisebbet csinált, meg volt egy olyan nagy pólóm ami még 120 kilós létemre is hatalmas volt rám abból szintén nyári ruhát csinált magának.

2015. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mostanában netről vagy a lidl-ben ott szoktak lenni jó polok meg farmerok
2015. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán H&M-ben azért fellelhetők kicsit kevésbé feltűnő darabok. A párom szokott onnan vásárolni és ő is inkább az olyan stílust kedveli mint Te.
2015. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokaT! ;)
2015. júl. 19. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:
C&A és Hervis. Az egyszerű, sportos és/vagy elegáns ruhákat szeretem.
2015. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zara, pull&bear, tesco
2015. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Marks&Spencert nézd meg!
2015. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Peek and Cloppenburg, az Arénában.
2015. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokszor vásárolunk a férjemnek a tescoban ruhát.
2015. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Springfield, na most aztán jól ki vagy segítve, elnézve a válaszokat.
2015. júl. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!