Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy pár nagyon szép cipőt, de sajnos nem tudok benne szépen menni, mert elég magas sarka van. Pénteken nagyon szeretném felvenni de nem tudom megszokom e addigra.

Van valami tippetek hogyan lehet megtanulni a leggyorsabban járni benne?



2015. júl. 21. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
hát attól függ, hogy hordanád-e rendszeresen!
2015. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itthon most hordom amennyit tudom, az egyensúlyomat már nem vesztem el benne, de az utcára még nem merek elindulni benne, főleg a lépcsőktől félek.
2015. júl. 21. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy milyen minőségű a cipőd... talpa nem csúszik? Nekem az első magassarkúm a mangóból volt, tükörsima talppal, egy hétig próbálkoztam vele itthon, mire rájöttem, hogy azért nem tudok benne menni, mert csúszik az alja. Csúszásmentesítettem, és egy délután alatt megtanultam menni benne.
2015. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mutatsz képet a cipődről? vagy ahhoz hasonlót? :)
2015. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyobb méretűben, és 11 cm-esben tanultam meg járni. Gyorstalpaló volt. De 2 nap alatt ment. Végül nem vettem fel a ballagásra, mert túl magas lettem volna benne a vonuló páromhoz. És még ki se léptem belőle, isteni csoda volt. DE! Utólag rájöttem hogy kisebbel kell kezdeni, a csúszás is számít. Ne jöjjön ki a sarkad. De lehet úgy jársz mint én. Nagyon szépen járok bennük, de nem bírok egy utcányit menni. Idebent sokáig bírok járkálni benne, a járdán már nem...
2015. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!