Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora sarokmagasság az,...

Mekkora sarokmagasság az, amivel még normálisan lehet hosszabb távon gyalogolni anélkül, hogy megfájdulna a lábad?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéni, nálam 6 cm. És persze nem tűsarok, mert abból a 2 cm is sok.
2015. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cipő építésétől függ, de 8 cm-es tűsarkúban én, ha jó a cipő, kilométereket tudok gyalogolni.


Ilyenem van pl.:

[link]


Ebben, bár cuki báli cipőnek néz ki, 10 km-t is simán lenyomok, annyira kényelmes.

2015. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a tűsarkat nem bírom, viszont ha telitalpú, akkor jöhet a 11-12 cm is, szoktam is használni, és egésznap gyalogolhatok benne, nem fáj.

23L

2015. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban egyéni. Ki kell tapasztalnod. Pl. nekem a telitalpúban is fáj és egy idő után alig bírok ráállni. Nővérem meg 13 cm-es tűsarkújában is császkál.
2015. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez alkat és cipő kérdése is, én szerencsés vagyok ilyen szempontból, nem szokott fájni a lábam egészen magassarkú cipőkben sem.
2015. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos kb. mindenben fáj a lábam egy idő után, ha folyamatosan kell benne állni, sétálni több órán keresztül megállás nélkül, még a törpesarkú és a lapos cipőkben is. Így én magasabb sarkú cipőt kb. csak rendezvényekre, eseményekre hordok.
2015. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!