Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha olyan felsőt akarok felvenn...

Ha olyan felsőt akarok felvenni amihez nem kell melltartó milyen praktikák vannak, hogy eltakarjam ha esetleg feláll a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
Most lehet ez hülye kérdés,de érdekel. Egyik ismerősöm mesélte,hogy a barátnője sebtapaszt rakott rá,de ha esetleg kevésbé cikis praktika van inkabb azt próbálnám ki. :D
2015. júl. 24. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak ezek az öntapadós melltartók.mondjuk még nem próbáltam.egyénbként ez a sebtapasz nem hülyeség XD
2015. júl. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
38%
Miért kell eltakarni? Nincs abban semmi rosz.
2015. júl. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mellbimbótapasz. H&M, New Yorker stb., szinte minden ilyen üzletben beszerezhető. Szerintem kínaiban is van. Öntapadós melltartó szintén, de én még csak olyan találtam ami baromi vastag, hozzáad egy kosáréretet a melledhez. Mellbimbótapaszból vagy olyan is ami csak egy matrica, egyszer használatos, de több van egy dobozban, de már van szilikonos is, amit sokszor fel lehet használni.
2015. júl. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*vagy helyett van, ja és a h&m stb. üzleteket csak a mellbimbótapaszra értettem, öntapadós melltartót kínaiban vagy maszek fehérneműboltokban láttam eddig.
2015. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem is jó,csak na inkább más megoldás.XD

#2: Úgy nem tudom elengedni magam teljesen. Hülyeség tudom,meg én nem is szólnám meg,ha ilyet másnál látnék,sok pasi szexinek tartja,de valamiért mégsem.:\

#3: A melltartó azért nem jó,mert a háta kivágott és látszana. :\ De jó,hogy mondtad.. Sűrűn járok h&m-be, de ezt még nem is vettem észre. :D

Megy nektek a zöld kéz :)

2015. júl. 24. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!