Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik vagyis milyen fajta...

Melyik vagyis milyen fajta melltartóval tudom ezt a hatást elérni?

Figyelt kérdés

Nem kicsik a melleim, nem a méretéről szeretnék hazudni, de szétállnak nagyon.. és széles a vállam. szeretnék olyan melltartót ami összenyomja, vagyis összébb húzza egymáshoz őket. Milyen melltartókat nézzek?

Kínaikban tudok ilyeneket venni? :) Képet küldenétek? :)

Köszönöm előre is a válaszokat :) 17/L



2015. júl. 20. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Push up. Kínaiban nem túl jó a minőség, inkább a Womens Secretet ajánlom.
2015. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tezenisben nagyon jó push upos melltartók vannak :)
2015. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Bármelyik igényesebb kínaiban is van olyan pushupos melltartó, ami összenyomja. Nekem is széles a vállam és kicsi a mellem, de szerintem kifejezetten rosszul áll az a fazon, ami összenyomja, nem pedig fel, mert így még szélesebbnek tűnik a vállam. Úgyhogy szerintem ne erre törekedj, hanem arra, hogy egyenesen feltolja őket kicsit. :) 22L
2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek ment a zöldkéz :) de sajnos nyaralás előtt tehát péntekig már csak kínaiba tudok menni.. :(

és osztályos nyaraláson jól kéne kinézni :D

képet tudnátok esetleg? :) nem a pushupról ha nem oylanról ami összébb nyomja.

2015. júl. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!