Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes igazi bőr péntárcát...

Érdemes igazi bőr péntárcát venni 10 000-ért?

Figyelt kérdés
Vettem egy kínai műbőrt de 1 év után kezd szétesni plusz megfogta a fekete festék a személyit és a jogsit, nem lehet leszedni sem...
2015. júl. 24. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad magad.

A kínais gagyi szar volt (nem is tudom mit vártál tőle). Tehát igen, vegyél egy bőrt, ami tartós is lesz, plusz nem fogja össze a dolgaidat!

A 10ezer Ft-os még olcsó kategória, de nagyon sok évig bírnia kell! És kapsz rá garanciát is!

2015. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párom 4000-ért vett tiszta bőr pénztárcát kb. 5 évvel ezelőtt és azon kívül, hogy a sarkai kicsit meggyűrődtek (nem elszakadtak vagy ilyesmi, tényleg csak meggyűrődtek a zsebbe taszigálástól), semmi baja nincsen. 10 ezer Ft szerintem sok érte, hisz' csak egy pénztárca.
2015. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hm, az enyém a 10ezernél egy 0-val több volt...ezt csak azért írom le, mert nagyon relatív, hogy kinek mi a sok érte. Ha a kérdezőnek tetszik az a 10ezer Ft-os, akkor szerintem vegye meg! Biztos azért kérdezi, mert azt nézte ki, az tetszik neki! :)

Szerintem vedd meg kérdező, úgyis hosszú évekig fogod minden nap használni!

2015. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az igazi bőr nem megy szét egy két év alatt, érdemes venni olyat?
2015. júl. 24. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, keress olyat, ami nagyon tetszik, és gondold végig, hogy vajon évek múlva is tetszeni fog-e! :) Mindenképpen olyat válassz, amit el tudsz képzelni magadnak évek múlva is! Hiszen nem 1-2 évre veszed, hanem akár 10-15-re is!
2015. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én 7000ért vettem bőrpénztárcát. megvan már 3 éve, de még semmi baja nincs. de én vigyázok is a cuccaimra.
2015. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem műbőr van, kb 3000-ért vettem és annak sincs semmi baja, pedig sokat nyitogatom, használom.
2015. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bőr van hat éve. Maximum 3-4 ezer lehetett. Nincsen baja.
2015. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én hosszú ideig ilyen kártyatárolóban hordtam a pénzem is, beálttam, hogy ideje venni pénztárcát. Ebayen kinéztem én is egy bőr pénztárcát 10.000-ért, de nem is az árát néztem, hanem ez tetszett meg. Igaz, hogy csak pár hónapja van meg, de nekem nagyon tetszik azóta is. Ha neked is tetszik, vedd meg. :)
2015. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Majd ha ellopják meglátjuk.
2015. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!