Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre illik nadrágot...

Esküvőre illik nadrágot felvenni egy nőnek?

Figyelt kérdés
2hét múlva lagziba megyek,sajnos a szoknya,ruha elég előnytelen nekem.Azt hallottam fehér nadrág "megengedett". Vélemények? Azt mivel viseljem? Esetleg képet tud küldeni valaki?
2015. júl. 9. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne fehérrel!

De bármilyen színű elegáns nadrágot felvehetsz, ami nem kihívó. Nincs ilyen szabály, hogy nőknek csakis szoknya, ruha lehet.

(Fehér nadrágot mondjuk én pont nem vennék. Kevés embernek áll jól, még kevesebb tudja normálisan viselni - úgy, hogy ne látszódjon se a fehérnemű színe, se a fazonja - ehhez testszínű lézervágott alsó kell, nem pedig fehér tanga)

2015. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem megengedett a fehér, akkor sem ha nadrág.
2015. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,nem sokszor voltam még ... :) köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 9. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy fekete leggings megfelelő felsővel simán elmegy.
2015. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jordán Renáta válasza:
100%

Szia!


Naná, hogy nőknek is megengedett a nadrágviselés! :) Egy jól szabott nadrág egy csinos blúzzal (akár ujjatlannal vagy rövid ujjúval), vagy egy elegánsabb, fekete leggings egy combközépig érő tunikával tökéletes választás lehet! :)

2015. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek :))
2015. júl. 15. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!