Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora sarkú cipőt hordjon...

Quasar07 kérdése:

Mekkora sarkú cipőt hordjon egy 14 éves?

Figyelt kérdés
Anyukámnak van egy telitalpú fekete saruja, kb 6-7 cm, meg egy lakk cipője kb 6 cm. Amíg távol van, kiszeretném használni, és hordani a cipőit, de nem tudom, hogy az ilyen magas sarok sok-e egy 157 cm-es 14 éves lánynak. persze vannak saját magassarkúim, de azok olyan öt centi körül vannak.

2015. júl. 26. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
ennyi idősen még nem kellene magassarkút hordanod
2015. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki otthon, hogy tudsz-e bennük egyáltalán járni, mert kint az utcán eléggé gáz és ciki, ha össze-vissza bicsaklik benne a lábad, bizonytalan benne a járásod és nem tudsz benne járni.


Egyébként ha a sajátjaid 5 centisek, akkor miért nem elégszel meg velük? Az a 2 centi azért számít, ha nem tudod magabiztosan hordani a cipőket. Az 5 centisben is ugyanolyan csini vagy. Ne akarj idősebbnek látszani 14 évesen!

2015. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok koravén, csak a magasságom zavar igazából... Szépen tudok bennük járni, ezért engedik a szüleim, hogy legyen magassarkúm. Nem is engednék hogy össze-vissza bukdácsoljak nevetségessé téve magamat..
2015. júl. 26. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid megengedik, akkor mirefel ez a kérdés? :)


7 centi fölé azért ne menj. :)

2015. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En 14 evesenn kb 8-10centis sarku cipőket hordtam mert eleg alacsony vagyok es zavart. Sztem siman hordhatsz akkorát mivel bírsz benne menni.
2015. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!