Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ki hord ilyen ruhákat...

Csajok, ki hord ilyen ruhákat így nyáron?

Figyelt kérdés

Megtetszettek az ilyen selyem ruhák, viszont nem láttam még utcán aki ilyenbe járna. Nagyon feltűnő lenne és kinéznének?


[link]



#ruha #nyári ruha #egyrészes ruha #selyem szatén ruha
2015. júl. 27. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, h nem láttál még ilyenben senkiit. Én mindig egyedien próbálok öltözködni. Nem lennél feltűnő . Nagyon csini ez a ruha szerintem is
2015. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinos
2015. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nekem túl hálóingszerű, biztos nem venném fel.

A fazon jó, olyat hordok simán ha olyan az alkalom. De ilyen anyagot? Elég ócska valami lehet ennyiért meg ez a minta is elég gagyi szerintem.

De az a lényeg, hogy neked tetsszen. Mondjuk ha nem szereted a feltűnést és nem tűröd a nem mindig jó indulatú megjegyzéseket, akkor eleve az ilyen fazont hanyagold.

2015. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos, nyugodtan felveheted. Az anyagja tényleg szokatlan kissé, de szerintem jól néz ki.
2015. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ruhám, lila és pink színbe is. Én nagyon szeretem! Elegáns könnyed igazi nyári viselet. Anyaga valóban selyem szatén. Ha szereted a különleges nem hétköznapi megjelenést bátran vedd meg. Azért aki egy kicsit is ért hozzá láthatja ez nem hálóing, ez maxi ruha. Nyáron meg jól esik az ilyen szellős selymes anyag.
2015. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Távol áll tőlem minden tekintetben. Esetleg a színe az szép. De ennyi.
2015. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


És nem azért áll távol tőlem, mert feltűnik, hanem mert nem az én stílusom, attól függetlenül nekem is van egy stílusom ami meg azért tűnik fel másoknak, de az vagyok én.

Igazából mindenkinek meg kell találnia önmagát.

Régebben még én se tudtam, ki vagyok, mi az én stílusom, de megtaláltam magamat. Van sok fajta ruha ami tetszik, de nem hordom már, mert rájöttem hogy az nem én vagyok, ezért hát próbálok már mindig olyan ruhadarabokat vásárolni ami engem jellemez, hiszen abban is érzem igazán jól magamat, abban vagyok én.

2015. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem olyan, mint egy hálóing, én ezért nem venném fel.
2015. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem szép, még hálóingnek sem venném fel.
2015. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hálóing, és nem is hasonlít arra. Nézzétek már meg a szabását! a Hálóingek nem így néznek ki!
2015. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!