Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandált szeretnék venni...

Szandált szeretnék venni nyárrra. A boltokban általában engedik mezítlábra felpróbálni őket?

Figyelt kérdés
Mert hát hordani úgyis csak úgy lehet. És a lábujjas papucsokat?
2010. márc. 6. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
általában nem engedik. ahol úgy hozzák neked am éretet ott biztosan rád szólnak, hogy vegyél zoknit. max ahol te veszed le a méretet és nagy a bolt(humanic) ott nem veszik észre. mondjuk én csak harisnyában próbálok.
2010. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem engedik..

én harisnyazokniban próbálok .

2010. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken adnak harisnyazoknit a próbához...
2010. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engedik.

Persze kérdés, hogy akarsz e próbálni mezítláb olyan cipőt, ami előtted is ki tudja hány mezítlábas ember próbált fel.


Barinőm Leonardóban próbált egy szandált még a nyáron és nem volt próbazokni az üzletben, mondták, hogy nyugodtan vegye fel mezítláb.....

2010. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy meg harisnyába pont olyan a lábadon mint mezítláb, miért nem jó neked harisnyával próbálni??? A lábujjasat is fel lehet egy bokazoknival próbálni.


Szerintem undorító és gusztustalan amikor a csupasz lábra próbálnak.

2010. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem undorító és gusztustalan amikor a csupasz lábra próbálnak."


Tavaly az Overland-ben vettem egy Teva-szandált. Az eladókislány egyenesen rám szólt, hogy "vesd le nyudodtan a zoknidat, mezítlábra próbáld, úgyis úgy fogod hordani".

2010. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak abba gondoljatok bele, hogyha ti felveszitek mezitlábra, akkor nem csak ti, hanem olyan emberek is felpróbálhatták előttetek, akiknek gombás, szemölcsös a lábuk...
2010. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De most ennyi erővel ha ő nem is veszi fel mezitlábra lehet egy gombás szemölcsös lábú ember felvette ő meg azt veszi meg és utána ugy is mezitláb hordja szóval végülis igy s ugy is kaphat el valamit.
2010. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen szerencsére nem engedik a mezítlábas próbát.
2010. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!