Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A boltban mezítlábra próbálját...

A boltban mezítlábra próbáljátok a szandált, papucsot ilyenkor nyáron?

Figyelt kérdés
Vagy ha éppen papucsban vagytok mezítláb de kinéztetek egy cipőt az üzletben, akkor fel lehet próbálni zokni nélkül? Engedik az eladók?
2011. jún. 23. 18:18
 1/9 Heartbreaker válasza:
86%
szandált és papucsot lehet zokni nélkül, bár attól függ milyen boltban vagy
2011. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg nem lehetne, de én próbálom úgy felpróbálni,h ne lásson az eladó :)
2011. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jobb boltokban természetesen nem is engedik, de vannak ingyenes, eldobható titokzoknik a próbához.
2011. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagyon lehet,de én is mindig zokninélkül szoktam,mert azért úgy jobban lehet érezni meg látni is,hogy jó-e az a szandál.
2011. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Zokniban. Mert ha épp nekem nem jó, vagy nem veszem meg az összes felpróbált darabot, belegondolok, hogy más esetleg nagyon nem lenne boldog a ténytől. Plusz mivel ez a tendencia, hogy ki tudja ki próbálta előttem zokni nélkül, magamat is megóvom.

Szandált nejlonzoknival szoktam, azt meg hogy csúszik-e, stb, ránézésre is el lehet dönteni.

2011. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szandált/papucsot megyek vásárolni, akkor viszek a táskámban harisnyazoknit
2011. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy suttyók akik itt zokni nélkül próbálgatnak, dehát ez van, az anyja nem neveli, pont mint a hülyegyerekek a buszon akik a hátukon hagyják a táskát aztán nem lehet tőlük elférni, mert az anyja nem magyarázta el neki.


De szerencsére normálisabb helyen nem is engedik, meg van is kirakva eldobható nejlon bokazokni (mondjuk pasiként nem tudom mit vennék fel ha pl papucsban megyek, nyílván főleg a nőknek probléma ez).

2011. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csenge 15 ***** válasza:
91%
hát szandált papucsot persze h mezitláb más h nem is lehet de a cipőt is lehet mezitláb de ha nem akaroda a boltok ba direkt ezért szoktak kiteni zoknikat.
2011. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Eldobható az a zokni, de aztán este úgyis kikukázzák és visszarakják :D
2011. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!