Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai magyar 13-16 évesek öltözködéséről?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a suli kva proli és mindki szarul öltözködik, én meg divatosan(nem emo vok se rapp se semmi csak divatosan), ők meg ezért lenéznek meg beszólnak h én milyen pénzes vok....pff na mind1 már csak egy félév és mek innen, de máshol pl haverjaimon látom h igényesek a megjelenésükre..
2010. márc. 6. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Naja sokszor lenézik a "nagyszájuak" az olyanokat mint tevagy,mert neked van pénzed,nekik meg nembiztos hogy van pénzük arra hogy megvegyék amitte megengedhetsz.És nembiztos hogy ezért ök a hibásak!
2010. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért mert a suli kva proli és mindki szarul öltözködik, én meg divatosan..."


Nem tudom, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy te nézed le őket. Vagy csak elvárnád, hogy megcsodálják a ruháidat, ők meg nem teszik, ezért vagy így megsértődve. Szerintem már ők is alig várják, hogy megszabaduljanak tőled.

2010. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A divatot követni a legnagyobb butaság és földhöz ragadottság! Aki egyéniség az azt hordja ami tetszik neki és nem azt amit pár nagyon nagyon gazdag és befolyásos ember hord és kikiált divatosnak!


Egyébként nem azért szolnak be mert gazdag vagy vagy mert divatos vagy! Akkor is befognak szólni ha egy divatmániás újgazdag hozzád hasonló társaságba kerülsz! Azért szólnak be mert a pofád nem fér be az ajtón, az egód mint egy ház. Az olyannak mindig beszólnak ha kisebbségben van.

2010. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyél egyéniség, legyél szerény és ne a pitiáner földhözragadt hülyeségekkel foglalkozzál mint pl a divat... Ha nem az ilyen dolgokkal törődsz hanem hogy embertárasaiddal minél kedvesebb legyél és minél jobbat TEGYÉL (és ne mondjál) nem fognak "beszólni"! Lehetsz nagyon gazdag vagy nagyon szegény ha nem illesz egy társaságba akkor ott nem fognak kedvelni!


Nem a kinézet alapján ítélünk meg valakit hanem a viselkedése alapján. De ha jó ember vagy és a társaság van tele szemét gazember kétszínű felbujtókkal vagy mind olyan akkor semmi esélyed ezeknél bevágódni! Alapjáraton nem viszik az ilyen emberek sokra akik vagy nagyon gazemberek, hazugok, képmutatóak és kétszínűek, rosszindulatúak mert az életük nagy részét a gyűlölet és a gyűlölködés teszi ki!


Másik része a divatmániás felszínes, pitiáner alapú gondolkodással megáldott emberek. Ők sem viszik túl sokra mert nem tudnak elrugaszkodni az élet apróbb cseprő dolgaitól mint az hogy divatos-e amit hordok vagy szép vagyok-e vagy nagy a péniszem vagy a mellem... Ezeknek az embereknek nem lesz nemzedéke, fészke, törzse, és leginkább a gyerekeik fogják megszívni, szeretet és értékek nélkül nőhetnek fel.


Ezek alapján gondolkozz, globálisan fogd fel a dolgokat mert valahol nem ez a legfőbb probléma a világon!

2010. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó akkor megfogalmazom érthetőbben: a suli tele cigánnyal a 8kerből és csak annak nem szólnak be aki hamis armani cuccokat hord, és nem vagyok divatmániás, csak divatosan öltözöm-igényesen- semmi bajom a cigányokkal csak láttam h sokan féle értik
2010. márc. 7. 00:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ehhez neked mi közöd, hogy ők hogy öltözködnek? Fáj vagy mi? Örülj, hogy te megteheted a márkás göncöket, van, aki örül, hogy kajára van pénze. Talán nem velük kéne foglalkozni meg lenézni őket...
2010. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen igazad van, b.meg !!


Hova jutottunk ?? Csak azért nem öltözködhetsz divatosan, mert másnak nincs lóvéja ??? S ki nem szarja le ?? Irigy kis verebek xDDDD Ez az élet ! Akinek nincs az tűrjön, akinek van az kölcse !! És nyugi, mert nálunk is igy van, nekem van pénzem kajára, piára, ruhára, cigire és nem érdekel, hogy a csórok mennyit próbálnak szekálni, az irigység nagy úr egyes emberekben és apámék nem azért dolgoznak, hogy én is hiányt vigyek csak mert a padtársamnak nincs zsebpénze !


EZ VAN ! Egy olyan rendszerben élünk ahol senki sem szarja le az én problémáimat, hát engem sem érdekel, hogy másnak mije van és mije nincs, az ő pechje, nem az enyém !

2010. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
A kérdésben azért írod, hogy magyar 13-16 évesek, aztán meg cigányokról beszélsz. Most ez hogy is van?
2010. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A sekélyes ember a legdivatosabb ruhában is sekélyes marad.....
2010. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a kérdés arra vonatkozott h a mai 13-16 éves fiatolk öltözködése kihívó a romáknak vagy mi?mondjuk a hamis armani meg hamis retro, meg hamis ed hardy nekik?
2010. márc. 7. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!