Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai magyar 13-16 évesek öltözködéséről?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a suli kva proli és mindki szarul öltözködik, én meg divatosan(nem emo vok se rapp se semmi csak divatosan), ők meg ezért lenéznek meg beszólnak h én milyen pénzes vok....pff na mind1 már csak egy félév és mek innen, de máshol pl haverjaimon látom h igényesek a megjelenésükre..
2010. márc. 6. 23:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
09:45 így van! teljesen igazad van! most azért ne legyek igényes a megjelenésemre mert , ők nem engedhetik meg maguknak csak a lopott/hamis ruhákat meg engem szekálnak mert az én szüleim dolgoznak és nem csak lopnak pont
2010. márc. 7. 21:46
 12/14 anonim ***** válasza:
divathajhász,és előnytelen...mindent felvesznek ami divatos,és nem veszik észre ha nem áll jól nekik..
2010. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

09:45 vagyok

Hát persze, hogy igazunk van, ezért ilyenkor ( ilyen fajta kérdésnél ) alap, hogy lepontoznak :-)

2010. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem azért szoktak megnézni az utcán meg régebben meg is szóltak mert nem öltözök szürke kis egérnek és kalapot meg más, manapság különlegesnek tűnő kiegészítőket hordok. Valószínű irigyek, mert ők nem mernek kitűnni a többi közül,

(a legtöbb cigány is hasonlóan öltözik mert nem viselnék el ha ezért kiközösítenék,, de ez szinte mindenkivel így van)

Légy divatos, a többiekkel meg ne foglalkozz!

2010. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!