Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a stílusnak a neve?...

Mi ennek a stílusnak a neve? (stílusváltás SOS! )

Figyelt kérdés

Stílusváltásra készülök, mert most szerintem borzasztóan öltözködök. :) Általában tornacipőt vagy bakancsot hordok, ezzel nincs bajom. Nadrágból szűkszárút viselek, gumis derekút is meg farmeranyagút is. Felsőkből hosszú ujjút ha veszek általában napközben feltűröm könyékig. Mostanság szinte minden nap csíkosban vagyok, de már arra is teljesen ráuntam. Nagyjából tapadós felsőket hordok, mert nem vagyok az a nádszál (sportosabb alak) hogy ilyen bő cuccokat viseljek. Trikókat is szoktam felvenni, általában feketét és fölé valami inget vagy valami pulcsi szerűt. Szóval ilyen eszméletlenül totál átlagosan szürke öltözködésem van. 170centi vagyok átlagos, sportos testalkattal. Attól félek a stílusváltásnál, hogy túl gyors lenne, vagy nem merném kombinálni a ruhákat, vagy rosszul, előnytelenül hordanám őket. Pl. van egy turis kockás ingem, amit 100Ft-ért vettem, de még egyszer se volt rajtam, mert a boltban elképzeltem, hogy milyen jól nézne ki derékra kötve, de aztán otthon rájöttem, hogy nem is a stílusom és nekem most szarul állna.

Amilyet szeretnék:

Nem az a tele szinekkel hippi, mint régen a 70-es években, vagy mint a Hair-ben. Hanem az a naturális, földszínekbe öltözött, alternatív vagy mittudomén mi a neve. Természetes vörös, majdnem fenékig érő hullámos hajam van és zöld szemem. Szóval szerintem nekem jól állna a zöld, a bordó, a barna, a kék szín. Fagyöngyök, kendők, fémes antikolt cuccok meg ilyenek. Ha ilyen stílust szeretnék, akkor milyen "alapdarabokat" kell vennem? Milyen gatyákat, felsőket, pulcsikat, trikókat, kiegészítőket? Hogyan kombináljam őket? Turiban sokat szoktam vásárolni, szóval szerintem onnan is lehet találnék sok cuccot. Hajamat hogy hordjam? Sminkelni meg nem szoktam csak ünnepségre szempillaspirált. És a meglévő cuccaimat hogyan használjam, mert nem vagyunk valami nagyon tehetősek, hogy dobáljam ki a ruhákat. Nagy segítségre lenne szükségem! :) Köszönöm a segítséget! :)


2014. márc. 5. 10:16
 1/3 anonim válasza:
43%

"Természetes vörös, majdnem fenékig érő hullámos hajam van és zöld szemem."


Azt hiszem szerelmes lettem! :)

2014. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! ^^ :)
2014. márc. 5. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából ezt neked kellene tudnod, hogy mi tetszik és mi nem. Az én ízlésem szerint azt mondanám, hogy a hajadat fond be, vegyél fel csinos, mintás egyberuhát egyszínű harisnyával, balettcipővel és kardigánnal. De ez az én stílusom, a sajátodat neked kell megtalálnod.
2014. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!