Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régi és új Converse? Mi van?

Régi és új Converse? Mi van?

Figyelt kérdés
eddig nem igazán érdekeltek a Conversek, de miután én is be szerettem volna szerezni egyet, utána néztem. Csak az nem világos nekem, hogy mi ez a "megújulás"? Mostmár csak újakat lehet látni, vagy régieket is? Mi a különbség? Kérlek, főleg képekkel illusztráljátok, mert nekem egyáltalán nem világos, hogy mi van :D

2015. júl. 30. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
valamikor mostanaban mutattak be/fogjak bemutatni az uj converseket, amik a regiekhez kepest annyiban kulonboznek, h a Nike tervezi a belso reszuket(igy ogndolom valamivel kenyelmesebbek lesznek), valamint a kulsojuk ha jol tudom kicsit megvaltozik a klasszikus megszokotthoz kepest, a logo azonban marad a regi kinezetre. A regieket tovabbra is lehet majd kapni a boltokban, hiszen rengeteg van meg beloluk, es szerintem csak eleg lassan fog lecserelodni az egesz keszlet az ujakra, foleg ugy hogy az is meg idobe telik mire egyaltalan elernek ide hozzank az uj darabok, ami az amerikai piacradobashoz kepest gondolom hetekbe fog telni, ahogy szokott az lenni.
2015. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óó, értem. :D
2015. júl. 30. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, egy kis update: csak a chuck taylor conversek fognak megujulni (ami az igazi klasszikus darabnak mondhato), es 2-3 ezer forinttal lesznek dragabbak az ujak, es parhuzamosan fogjak arulni a regiekkel egyutt.

igy fognak kinezni:

[link]

2015. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hm, azért kinézetre is van különbség :)
2015. júl. 30. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hja, és a színek is élénkebbnek tűnnek. Am neked melyik tetszik jobban, régi v új?
2015. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem is tudom, az újabbak, modernebbnek tűnnek (no, vajon miért? :D), és az is vonzóbb, hogy jobb lesz a belsejük. tetszik az, hogy cipőfűzőtől elkezdve, az utolsó varrásig egységes, ugyanolyan színű az egész, mert eddig ugye ott volt a fehér varrás, meg a lyukak is fémesek voltak.
2015. júl. 30. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem viszont egyaltalan nem tetszik az uj:/ nekem hianyzik rola az a feher varras oldalt, meg a fekete csik a feher gumitalprol, meg a regi fem kis szellozonyilasok. tulsagosan csupasz az oldaluk, es nincs meg bennuk az a "converses" feeling, tok atlagos sportciponek neznek ki igy.

en biztos a regit vennem szemely szerint.

2015. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!