Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eskuvore milyen ruha illene...

Eskuvore milyen ruha illene jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek kozul a belinkelt ruhak kozul... sztetek melyik illik jobban egy eskuvore??

Nagyon nem akarok ki oltozni sem...

Sosem voltam eskuvon igy sajnos nemtudom milyen rucit illik viselni egy ilyen esemeny lezajlasa alatt.. a my77 markahoz viszont ragaszkodom.. :)

Amugy azert ilyen "egyszeru " ruhakat linkeltem be mert nekem nem allnak jol a tul mintasak mint pl. A mostani viragos/rozsas divat... meg nem is igazan tetszik .. :)


Ezek kozul legyszi irjatok meg melyik lenne a legjobb illetve milyen cipot kellene hozza vennem.. a platform magassarkuban nemszeretnek botladozni egesz nap es ejjel... :D esetleg saru?? Vagy az a kis balerina cipo? (Topanka vagy balerina cipo?! Ki hogy ismeri! :D )

Jahh.. amzgy szeptember vege fele lesz (26-an) igy lehet idealisabb lenne egy hosszu ujju ruha?


Koszi elore is a valaszokat.. :) ;)


2015. aug. 1. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A képeket nekem nem tölti be, mert szar a netem, viszont cipő ügyileg tudnék segíteni. Sarut semmi esetre se, inkább éktalpút javaslok, vagy, esetleg menj magassarkúban, de vigyél laposabb sarkú cipőt, hogy át tudd cseréli, ha megfájdul a lábad.
2015. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első ribis, 2-4-6 hétköznapi, 3 jó, 5 határeset.
2015. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! :)
2015. aug. 1. 10:48
 4/15 A kérdező kommentje:

Eddig pedig a 2-dikra gondoltam h azt veszem meg

.. ezert is kertem ki masok velemenyet! :)

Koszonom masodik valaszolo!! :)

Sokat segitettel

2015. aug. 1. 10:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Es ahoz milyen cipo illene??? :D
2015. aug. 1. 10:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Meeeeeg valaszokat legysziiiii ^.^
2015. aug. 1. 11:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül a 3. és az 5. az ami jó lehet. A többinek nincs olyan esküvős, alkalmi kinézete. Rendben van, ha valaki nem így öltözik vagy inkább olyan sportos, lazább, de szerintem azok a ruhák inkább utcára valók a szabásuk, mintájuk és anyaguk miatt is.
2015. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszod! :) es a 3-mas rucihoz milyen cipot ajanlanátok?? :)

Vagy akar a 5-oshoz?:)

2015. aug. 1. 11:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Te jó ég!! Ezek a ruhák undorítóan csóró, közönséges, ízléstelen viseletek! Ilyenben kulturált ember NEM MEGY ESKÜVŐRE!!! Ez valami szégyen...


Ilyesmiben gondolkodj inkább:


[link]

[link]

[link]

[link]



Eleve alapvető, hogy esküvőre NEM VESZÜNK FEL MINIT vagy túl kivágottat, illetlenség. A strasszos, feliratos, kínai ruhákról nem is beszélve. Szörnyű. Keress valami elegánsat, minimum combközépig érőt, és ne ilyen béna kínai borzadályt.


Ha mindenképp erről a förtelmes kínai oldalról akarsz rendelni valamit, akkor esetleg ezt:

[link]

[link]

2015. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 3-mast venném meg, ezek közül az a legesküvősebb. Nem muszáj hozzá platformos, nagyon magas cipőt húzni, szerintem alacsonyabb sarokkal is jó lesz. Én valami világos színű cipőt vennék hozzá.
2015. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!