Hány cuccod van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ruhám nem sok, éppen elég.

Ékszerből sok, egy csomót nem hordok.

Sminkből is éppen elég van.

Neked?

2010. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenből rengeteg.
2010. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: illetve ruhából rengeteg ,cipőből egy fokkal kevesebb,de abból is sok,sminkem meg 2-3 :)
2010. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

cipőm rengetek

felsőm rengeteg

nadrág és pulcsi kevés

szemfestékek rengetek többi kozmetikumból kevesebb

és milliónyi kiegészitő(sapka,sál,nyaklánc,fülbevaló,karkötő,táska) imádom őket!

2010. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Csak kb:


Nadrág: kb. 20 db, farmernaci, basagatya vegyesen, mind márkásabb (Zara, Mexx, Bershka, Pimkie, Sugarbird stb.)


Felsők: kb. 100 db, vegyesen márkásabb és turis


Pulcsik: kb. 50 db, vegyesen Tally, Orsay, H&M stb és turisok


Kardigánok/ bolerok: kb. 50 db, vegyesen márkásabb (pl. Zara, Mexx) és turis


Kabátok: kb. 10 db vegyesen téli, átmeneti, van turis meg van pl. Mexx, H&M


Cipő: amiket szeretek kb. 30 pár, van közte több Zara pl. de ezeken kívül van pár olyan amit nem hiszem, hogy felveszek


Napszemcsik/ bizsuk: sok, sokféle, van vett és van több olyan amit a barinőm készített.

2010. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Irigy dögök lepontoztatok?


Hát persze mire is számítok a csóringer tiniktől? :)

2010. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyugi én felpontoztalak:D

Nekem kb. 30 utcai felső, 9 gatya, 7 pulcsi, 6 rövidnaci, 3 szoknya, 6 öv, 4 napszemcsi, 1 sál, 10 cipő, sok-sok szemfesték, 7 parfüm, rengeteg ékszer .... amúgy nem tom mér kell lepontozni cak azért valakit mert tud gazdálkodni a pénzével mert ez is csak azón múlik! Én például 13 éves vagyok anyukámtól havonta 1000 forintot kapok és mindent én veszek a zsebpénzemből!! Csak meg kell tanulni gazdálkodni és kész-.-"

2010. márc. 7. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

3-5 gatya

10 hosszúujjú

5 top

1-2 blúz/ing

3-5 pulcsi

2-3 szoknya

1 téli kabát

2 blézer


Mind outlet vagy turi, de ennek ellenére 95% "márkás" (H&M, C&A, Jackpot, Promod, Benetton meg ilyesmik). Nem a cimke érdekel, inkább az anyag minősége, szabás meg a szín az amire háklis vagyok...


20/L

2010. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!