Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Fiúk! Ti mit gondoltok az olyan lányokról akik fullcapet hordanak vagy hasonlót?

Figyelt kérdés
Mármint, szerintetek jól áll nekik, vagy egy lány ne hordjon ilyen fajta sapkát? 14-16 éves fiúk véleménye érdekel! (:

#fullcapp
2015. aug. 3. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hulyen nez ki
2015. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Béna.
2015. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem szeretem az ilyen swag cuccokat, fiún se, nemhogy lányon, de táborban túrára felvettem az öcsémét, mert nem akartam napszúrást kapni, akkor nem érdekelt.


16/L

2015. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a swages külsőre gondoltam mert az engem vissza taszít, hanem a rapesre, wu tang klános póló fullcapp stb stb, Killakikittet szeretem, nem vagyok egy JB fan:D
2015. aug. 3. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Figyelj.. attol meg hogy nekunk nem tetszik, neked tetszhet szoval szerintem ne a mi velemenyunk alapjan donts :)

2015. aug. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van akin jól áll és van akin béna.


Viszont a KK az jó.

2015. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már én sem annyira akarok venni sapit(: Csak megszerettem volna kérdezni a fiúkat, mert hát azért is veszem, hogy nekik tetszek (meg persze magamnak is:D)
2015. aug. 4. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!