Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Újonnan vett rövidnadrágom az első mosásnál foltosra fakult. Neonzöld színű volt,és világoszöldre kopott,de foltos.Ha kihipózom,akkor teljesen fehér lesz,vagy gyenge zöld árnyalatú? Nem lesz foltos?

2015. aug. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kihipózod, akkor jobb esetben csak foltos lesz, rossz esetben teljesen szétmarja az anyagot. Inkább vegyél valamilyen ruhafestéket.
2015. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fehér semmiképp nem lesz ha kihipózod.
2015. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az első mosásnál foltosra fakult, akkor azt bizony vissza kell vinni abba a boltba, ahol vetted, a blokkal együtt!
2015. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha te hipoval egyenletes színűre csinálod megtapsollak. :D
2015. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bizony visszavittem már,nyugodj meg ennyi eszem nekem is volt.Ki is cserélték,de gondolom a mostani is ugyanolyan minőségű.Még nem mostam ki,nem akartam kifakítani,de muszáj lesz.

Utolsó:A bugyimat sikerült kihipóznom egyenletes színűre :D

2015. aug. 5. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
És annyi eszed már nem volt, a pénzt kérd vissza csere helyett??
2015. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát,így sem akarták visszacserélni,pedig vittem blokkot is,úgyhogy majdnem kiabálás közepette cserélte ki a csaj,végre valahára,szóval pénzt biztos nem adtak volna vissza.Tudom,tudom,jöhetett volna a fenyegetőzés,de utána meg ujjal mutogattak volna,ha ismét bementem volna.
2015. aug. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!