Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a vélemények a bugatti...

Mik a vélemények a bugatti utcai cipőkről?

Figyelt kérdés
Mennyire megbizhatóak, kényelmesek, valakinek van tapasztalata róluk? Mit jelent az, hogy mérsékelten vízálló(gondolom azért mert bőr)? Mit gondoltok róluk, megéri megvenni 20e körül, mindennapos használatra?

2015. aug. 6. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nemrég egy cipő üzletben nézegettem. Szerintem nem éri meg a 20 ezer forintot (én egy 23 ezreset néztem). Teljesen hasonló kinézetűt lehet kapni 5-6 ezerért és szerintem kényelmileg is hasonló ahhoz képest.
2015. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párom régebben hordott Bugatti cipőket. Nagyon jól bírták a strapát, kényelmesnek is mondta. Szerintem megéri, árban is jó, minősége is rendben van!
2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1 válaszoló!


Én is ezt gondoltam, meg is vettem egy olcsó 5600 ft-os cipőt. Jól néz ki, de a kényelme sokszor olyan volt, mintha mezítláb mászkálnék, 1-2 km gyaloglás már fárasztó benne. Ezen kívül tökéletesen szétjött a sarkánál néhány hónap után. Szóval csodák nincsenek, ami olcsó, az azért olcsó, mert szar. A drága sem biztos, hogy jó, de annál leglaább van rá némi esély. A Bugatti cipőkról pedig véletlen csupa jó véleménnyel vannak, jók a tapasztalatok, van érték az ár mögött.

2015. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hónapja megvan az elején picit szorított de halottam ezt a hajszárítós dolgot és már (kopp-kopp) semmi problémám vele. Kényelmes, elegáns, könnyű ápolni, nem kezd el szakadozni sehol. Szinte naponta használom, illetve ha esik akkor nem azt veszem fel, de talán ezt a kis kényelmetlenséget majd meghálalja. ;)
2015. okt. 26. 13:15
 5/7 anonim válasza:
100%
Régen jobb minőségűek voltak szerintem. Én próbálkoztam vele, de be kellett látnom, hogy nincs értelme 30e-ket elkölteni, hogy egy év alatt szépen leamortizálódjon. Sajnálom, hogy erre a minőségi romlásra jutott ez a márka is.
2022. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A #3-as válaszoló vagyok:


szívem szerint visszavonnám azóta a véleményem, az #5-ös válaszolónak teljes mértékben igaza van. A családban azóta 3 bugatti cipő/bakancs is tönkrement méltatlanul kevés idő alatt. Aztán próbálkoztam más márkával is, sportcipőkkel is, mindegyik fél éven belül ment gallyra. Pedig nem olcsón vettem őket. Legutóbb kínomban már bementem a kínaiba, vettem egy 3200 ft-os tornacipőt, és ez sem bírja rosszabbul. Akkor miért adjak ki 5-10-szer annyit? Volt olyan Adidas cipőm, amit szerencsére még ki tudtam cseréltetni, azon már 1 hét alatt elkezdett feljönni a ragasztás. Nagyon elkeserítő, hogy manapság ennyi selejtet gyártanak még több tízezer Ft-ért is akár.

2022. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lol milyen régi kérdés ez😂

Az említett cipő már rég az enyészeté lett. Kényelmetlen is volt utólag, faék egyszerűségű. Először a ragasztások kezdték elengedni, majd ki is lyukadt. Amivel elégedett vagyok: Timberland van olyan 4 éves cipőm ami szinte új pedig rendszeresen hordom, kényelmes is, cserébe jó drága márka.

2022. dec. 21. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!