Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel suliba? Sajnos...

Mit vegyek fel suliba? Sajnos nincs fűtés.

Figyelt kérdés

most reggel -3 fok is volt kint és rohadtul fázok bent is, az aulában lévő hőmérőn 15 fok van, amúgy főleg a lábam fázik, de az is lehet hogy haza megyek ruháért

hidegben azért nem jó ülni, mert tényleg felfázhatok 15/F


2010. márc. 8. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész télen pamut harisnyát hordok nadrág alatt, mert már régen belém fagyott volna a pisi. :) Sajnos nálunk sem fűtik agyonra az iskolát, de azért ennyire vészes nem szokott lenni. Egyszer volt amikor elromlott a kazán és három napig nem volt fűtés. Kabátban ültünk az órtákon és a nap végére be is leheltük az osztálytermet. :) A viccet félre téve elég durva , hogy nincs fűtés, főleg most, hogy ilyen hideg van! Ajálom, hogy vegyél fel pluszba még egy pulóver, arra a kabátot, alulra pedig ha tudsz vegyél harisnyát vagy pamutalsót. Az biztosan meleget ad! L/16
2010. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Meleg pulcsi,dupla zokni. Alulra vékonyabb pamut nadrág stb.
2010. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

de olyan hidegben elvileg nem is lehetne tanítást tartani, nem?:O

nálunk legalábbis volt, hogy még nem volt fűtés, de már baromi hideg volt,és inkább hazaküldtek minket az utolsó 3 óráról.

2010. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs fűtés nagyon, én a naci alá mindig veszek egy vastagabb harisnyát és felül is felöltözöm: top, hosszú ujjú póló, pulcsi, vagy kardigán, és ha még fázom, akkor ez alá is szoktam egy vékonyabb pulcsit venni.

Meg van, hogy fennhagyom a sálam, meg amikor fázik a derekam, akkor oda szoktam feltekerni, óra közben úgyse nézi senki...

2010. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!